Çalış Boat’dan sezon başlangıcı yemeği

Bu haber 02 Mayıs 2013 - 19:32 'de eklendi ve 1.482 kez görüntülendi.

calisbot12315461216Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Çalış Boat’ın her yıl düzenlemiş olduğu sezon açılış yemeğine katıldı. Sezonun başarılı geçmesi dileğinde bulunan Saatcı, emeği geçenlere teşekkür etti.
Haber Merkezi
Çalış Boat tarafından düzenlenen yemeğe Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Başkan yardımcısı Metin Talaş, Fethiye Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, Meclis üyesi Nurkaya Gündoğdu ve tüm çalış boat üyeleri katıldı.
Görev süresi boyunca Çalış Boat’ın hiçbir zaman problemle gelmediklerini söyleyen Başkan Saatcı, “14 yıldır görevdeyim, Çalış Boat özellikle denizle ilgili konularda tırnak ucu kadar problem getirmeyen sivil toplum örgütlerinin başında geliyor. Kendilerinin sezon açılışı münasebeti ile meclis üyeleri arkadaşlarım ve çalışma arkadaşlarım ile ziyaret ettik. Ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah ağız tatlarını bozmasın inşallah. Kendilerine bol kazançlı bir sezon geçirmelerini diliyorum. Şimdiye kadar belediye ile gösterdikleri sağlıklı ilişkiye huzurlarınızda teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.