Çakma komisere suçüstü

Bu haber 12 Şubat 2013 - 0:00 'de eklendi ve 998 kez görüntülendi.

cakmakomiser13256Fethiye’de kendisini emniyet mensubu “Komiser” olarak tanıtan bir kişi polis evinde kutlama yapacağız diyerek yüklü miktarda içki temin etmeye kalkınca suçüstü yakalandı.
Haber Merkezi
Aslen Manisalı olduğu öğrenilen A.D.(35) Ölüdeniz Yolu üzerindeki içki satan bir bayiden yüklü miktarda içki temin etmek istedi. A.D.’nin kendisini Emniyet Müdürlüğü Komiseri olarak tanıtıp Ovacık Polis Evi’nde gece düzenleyeceklerin, bunun için sipariş vermek istediğini belirtti.
İçki bayii ilgilileri siparişi alırken, çakma komiser içkileri aldırmak için ticari bir taksi göndereceğini bildirdi. İş yeri ilgilileri şüphelenince polis yetkililerini arayıp bir gece düzenlenip düzenlenmeyeceğini sordular. Olumsuz bir cevap alınınca polis işyeri ilgilileriyle irtibata geçti. İstenen içkiler ticari taksiye verildi. Polis takibe geçti. Oluklu Mevkii’nde taksideki içkiler A.D.’nin bulunduğu taksiye aktarılmaya başlandı. Bu sırada operasyon yapan polis çakma komiser A.D.’yi kıskıvrak yakaladı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.