Çakıroğlu; “Tiyatro etkinliği için para toplamıyoruz”

Bu haber 18 Haziran 2013 - 23:09 'de eklendi ve 1.036 kez görüntülendi.

engellilertiyatro121321654653Son dönemde il genlinde Engelliler Derneği yararına bir tiyatro gösterisi düzenleneceği iddiasıyla vatandaşlara telefon ve kurye ile bilet satıldığını iddia eden Engelliler Derneği Başkanı Emine Çakıroğlu; “Bizim dernek olarak böyle bir etkinliğimiz yok ”dedi.
Hasan Telli
Son dönemde il genlinde Engelliler Derneği yararına bir tiyatro gösterisi düzenleneceği iddiasıyla vatandaşlara telefon ve kurye ile bilet satıldığını iddia eden Engelliler Derneği Başkanı Emine Çakıroğlu; “son günlerde bizim dernek üyelerimiz de dahil olmak üzere bir çok kişi 0800’lü telefonlardan aranarak Engelliler Derneği yararına tiyatro gösterisi düzenleneceği ve bunun için kendilerini bilet satmak istedikleri gibi telefonlar açılıyor. Yapılan telefon görüşmelerinde 50 TL’den 80 TL’ye kadar biletlerin satılmakta olduğunu öğrendik. Telefonla alınan bilgilerle kurye vasıtasıyla biletler gönderilerek paraları tahsil ediliyor ” dedi.
Bilet satışı için gelen kuryelerin ellerinde İl Emniyet Müdürlüğü izni yazılı bir belge olduğunu da iddia eden Çakıroğlu; “Kuryeler bilet satışı için geliyorlar. Ellerinde İl Emniyet Müdürlüğü izin belgesi yazılı ama ıslak imzalı olmayan bir belge olduğunun bilgisi bizlere ulaştı. Vatandaşlarımızın yapılacak etkinlik ile bizim bir ilgisinin olmadığı bilmelerini istiyoruz. Derneğimizin ismi kullanılmaktadır ”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.