Büyükşehir’den yetişkinler için satranç kursu

Bu haber 31 Ocak 2015 - 1:01 'de eklendi ve 684 kez görüntülendi.

setgtergMuğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı’nın yetişkinler için düzenlediği satranç eğitim kursu başlıyor.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde devam etmekte olan etkinliklerinden biri olan ve geçen temmuz ayından itibaren yürütülen satranç kurslarına artık yetişkinlerde katılabilecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada 3 gün 17.30-19.30 saatleri arasında yetişkinlere satranç eğitimi verilecek.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan kurs ile ilgili yaptığı açıklamada, uzman antrenörler eşliğinde yetişkinlere satranç eğitimi verileceğini bildirdi. İnan; “ Kursumuzda satrancın tanınması, öğrenilmesi ve geliştirilmesi gibi eğitimler uzman antrenörlerimiz tarafından verilecek. Böylelikle kursumuza katılan vatandaşlarımız serbest zamanın doğru değerlendirilmesine katkıda bulunacak bir uğraşı da edinmiş olacaklar. Tüm satranç severleri kursumuza bekliyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.