Büyükşehir’den kıyı çalışmaları « Hamle Gazetesi

Büyükşehir’den kıyı çalışmaları

Bu haber 11 Kasım 2015 - 23:51 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.

Büyükşehir’den kıyı çalışmaları  (2)Muğla Büyükşehir Belediyesi, “Mavi Deniz Temiz Kıyılar” hedefi doğrultusunda il genelinde yaptığı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.
Metin Karakoç
Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, Gökova Körfezi’nde Yedi Adalar mevkiinden itibaren Bördübet sahiline kadar kıyı temizliği çalışmaları gerçekleştirdi. Marmaris Belediye personelinin de katıldığı kıyı temizliği çalışmalarında yaklaşık 4 ton katı atık toplandı.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Aylin Giray konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Mavi Deniz Temiz Kıyılar hedefimiz doğrultusunda il genelinde kıyı temizliği çalışmaları yapıyoruz. Ekiplerimiz 2 gün süren ve Gökova Körfezi’nde Yedi Adalar mevkiinden itibaren Bördübet sahiline kadar gerçekleştirdiği kıyı temizliği çalışmaları ile yaklaşık 4 ton katı atık topladı. Kıyı temizliği çalışmalarına katılan Marmaris Belediye personeline de ayrıca teşekkür ediyorum. Çevre Dostu Muğla için çalışmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.