Büyükşehir’den gençlere proje yarışması

Bu haber 30 Nisan 2016 - 1:17 'de eklendi ve 789 kez görüntülendi.

BAÞKAN GÜRÜN ÝLK 10’DA MUÐLA BELEDÝYE BAÞKANI DR. OSMAN GÜRÜN, ANDY-AR SOSYAL ARAÞTIRMA MERKEZݒNÝN YAPTIÐI, “EN BAÞARILI BELEDÝYE BAÞKANLARI” ANKETÝNDE 10. SIRADA YER ALDI.Muğla Büyükşehir Belediyesi gençlere yönelik proje yarışması düzenliyor.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Geleceğin Muğla’sını gençlerle projelendiriyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında üniversite gençlerine yönelik proje yarışması düzenledi.

Son başvuru tarihi 15 Mayıs olan yarışmada öğrenciler, gençlik ve spor, çevre, turizm, tarım, kültür – sosyal işler kategorilerinde hazırladıkları projeler ile başvurabilecekler. Yarışmaya başvurmak isteyen öğrenciler Başvuru Formu, Öğrenci Kimlik Fotokopisi veya Öğrenci Belgesi, bir adet fotoğraf (grup ise katılımcı grubun fotoğrafı) ve Proje Dosyasını,  Muğla Büyükşehir Belediyesine, hem Word-pdf formatında sosyalmedya@mugla.bel.tr e-mail adresi üzerinden hem de Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü’ne elden – kargo teslimat yoluyla ulaştırılması gerekiyor.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün konu ile ilgili yaptığı açıklamada Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği ‘Cumhuriyete ve Cumhuriyet Devrimleri’ne sahip çıkacaklarını belirtti. Başkan Gürün, “Bu yarışma sayesinde gençlerimizin üretkenliğini, yaratıcılığını Muğla’nın geleceği için kullanmaya çalışacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün sonuna kadar güvendiği gençlerimize biz de güveniyoruz” dedi.

Geleceğin Muğla’sı Proje yarışmasının şartnamesine ve başvuru formuna www.mugla.bel.tr  adresinden ulaşabilecekler.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.