Büyükşehir’den Dünya Çevre Günü etkinliği « Hamle Gazetesi

Büyükşehir’den Dünya Çevre Günü etkinliği

Bu haber 04 Haziran 2016 - 0:30 'de eklendi ve 495 kez görüntülendi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİĞİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NÜ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLAYACAK.Muğla Büyükşehir Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü çeşitli etkinliklerle kutlayacak.
Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Marmaris, Menteşe ve Ula ilçelerinde Dünya Çevre Günü’nde çeşitli etkinlikler düzenlenecek. 5 Haziran Pazar günü Ula İlçesi Akyaka Mahallesinde saat; 15.00’da başlayacak etkinlikler kapsamında, fide dağıtımı, oyunlar, canlı heykel, fotoğraf standı, çevre dostu çanta ve promosyon dağıtımları yapılacak.
6 Haziran Pazartesi günü Menteşe İlçesi Sınırsızlık Meydanında düzenlenecek etkinliklerde ise branda boyama, atık orkestrası, fide dağıtımı, canlı heykel gösterileri yapılacak. Dünya Çevre Günü etkinliklerinin son gününde ise Marmaris İlçesi Türkmenistan Parkı’nda atık orkestrası, fide dağıtımı, canlı heykel, çevre dostu çanta ve promosyon dağıtımları gerçekleştirilecek.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Aylin Giray, Dünya Çevre Günü kapsamında düzenlenecek bu anlamlı etkinliklere tüm vatandaşları davet etti.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.