Büyükşehir, Muğla’ya yakışır yollar için çalışıyor « Hamle Gazetesi

Büyükşehir, Muğla’ya yakışır yollar için çalışıyor

Bu haber 01 Temmuz 2016 - 0:59 'de eklendi ve 591 kez görüntülendi.

Büyükşehir, Muğla’ya yakışır yollar için çalışıyor (2)Muğla Büyükşehir Belediyesi, il genelinde daha güvenli ve konforlu yollar için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Büyükşehir Belediyesi’nin yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları daha güvenli ve modern hale getirmek için il genelinde özveriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, Marmaris ilçesinde Karacasöğüt ve Çamlı Mahalle yolunda 2. Kat; Yeşilbelde ve Karcasöğüt Mezarlık yolunda 1. Kat,  Menteşe İlçesi Kışla Parkında 1. Kat, Ula ilçesi Ula Gölet Yolunda 1. Kat ve Portakallık Yolunda 2.kat, Ortaca İlçesi İztuzu Yolu 2. Kat, Datça İlçesinde Sındı, Knidos ve Mesudiye yolunda sathi asfalt kaplama çalışmalarını tamamlandı. 20 gün süren çalışmalar kapsamında ekipler, 15. 8 kilometre Bitümlü Sıcak Karışım (BSK), 77 kilometre 1. ve 2. kat asfalt kaplama olmak üzere toplam 92.8 kilometre asfalt kaplama çalışması yaptı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Hida Kılıç, vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri için ekiplerin il genelinde özveriyle çalıştıklarını söyledi.

Kılıç; “Daha güvenli ve konforlu yollar için çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, kısa bir sürede 92.8 kilometre yolda asfalt kaplama çalışmalarını tamamladı. 2016 yılı asfalt kaplama programı dahilinde 100 milyon TL yatırımla 900 kilometre asfalt kaplama çalışması yapacağız. Muğlamıza yakışır yollar için ekiplerimiz mesai saati gözetmeden çalışmalarına devam ediyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Erdi Kaya 02 Temmuz 2016 / 13:05

Haberde yer alan resim, ne kadar kötü bir iş yapıldığını ve kamu kaynaklarının boşa harcadığını göstermektedir. Buna yol yapımı diyen yönetici, hayatında yol görmemiş veya yol olmayan Afrika ülkelerinden transfer edilmiş.
Muğla iline yakışmıyor.