Büyükşehir Belediyesi, İlçe İmar Müdürleri ile toplanacak

Bu haber 01 Mayıs 2014 - 21:08 'de eklendi ve 945 kez görüntülendi.

buyuksehirbelediyesi46515165Muğla Büyükşehir Belediyesi, bütün ilçe belediyelerin İmar ve Şehircilik Müdürlerinin katılacağı bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, bugün saat 14.00’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde, ilçe belediyelerin İmar ve Şehircilik Müdürlerinin katılacağı bir toplantıda bir araya gelecek.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “31 Mart 2014 tarihi itibari ile Muğla Belediyesi’nin Muğla Büyükşehir Belediyesi olması ve 5216 sayılı kanun hükümleri, Büyükşehir Belediyesi ile Büyükşehir sınırları içindeki tüm belediyeleri kapsıyor. Muğla için en sağlıklı ve yaşanılabilir kararların alınması ilçe belediyelerimizin katkıları ile sağlanacaktır. Toplantı, 5393, 5216 ve ilgili diğer mevzuatın getirdiği görev ve sorumlulukları içeren yeni yapılanma sürecinde ilçe belediyelerimizin değerli önerileri ve ilçe belediyelerimizle koordineli çalışabilmenin de ilk temellerini oluşturmayı amaçlamaktadır.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.