Büyükşehir Aday Adayı Kocadon: “Muğla’yı seçilmişlerle yöneteceğim”

Bu haber 23 Kasım 2018 - 0:27 'de eklendi ve 829 kez görüntülendi.

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Kocadon, Yatağan’da seçmenlerle bir araya geldi.

Hüseyin Kocabıyık

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Kocadon, Yatağan’da seçmenlerle bir araya geldi.

Kocadon, Yatağan’da yaptığı açıklamada seçilmesi halinde Muğla’yı seçilmişlerle yöneteceğini söyledi.

Kocadon’u Yatağan’da CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, kadın ve gençlik kolları yöneticileri kalabalık partili ve vatandaş topluluğu karşıladı. Herkesle tek tek selamlaşan Kocadon parti önünde birde konuşma yaptı.

Uzun yıllardır Belediye başkanlığı yaptığını belirten Kocadon şunları söyledi:

Bugün büyükşehir ile İlçe Belediyeleri sorun yaşıyor bazıları mahkemelik oluyor. Yasa ayrı uygulama ayrı. Bodrum’da 10 belediye kapandı hiçbir işçiyi işten çıkarmadım. Belediye Başkanlığı sadece hizmet değildir. İstihdam oluşturup yaşam seviyesini yükseltmek lazım, damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Muğla’yı seçilmişlerle yöneteceğim. Seçilmişlerin itibarını geri vereceğim. Muğla’yı iyi tanıtıp ekonomiyi güçlendireceğim. Bu değişim Kocadon’la olacak. Halkın gücüyle olacak. Bu güne kadar hiç eğilmedim eğilmeyeceğim. Beni hakkımda başka partilerle söylentiler var hiçbir başka partiyle görüşmedim. Herkes Ankara’ya gidiyor ben halkın arasındayım. Aday adayı olduktan sonra 4 vekilden hiç biri beni aramadı, oysa ben onlara çok destek oldum. Zaman birlik beraberlik zamanı benim kimseyle bir sorunum yok başkalarının benimle varsa bir şey diyemem. Ben Muğla’nın Büyükşehir belediye başkanı olacağım” dedi.

Kocadon daha sonra Yatağan Muhtarlar Derneğine ziyaret ederek muhtarlarla Başkan Nizamettin Arıkanla, Belediye Başkanlığına gidere Başkan Işık’la, Esnaf Odasına gidip Başkan Mustafa Kuzu ile, Esnaf ve Kefalet Kooperatifine giderek Başkan Süleyman Can’la, Ziraat odasına giderek başkan Süleyman Kuru ile sohbet edip görüş alışverişinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.