Büyük camia toplanıyor

Bu haber 03 Ağustos 2015 - 19:55 'de eklendi ve 803 kez görüntülendi.

buyukcamia956565665Muğlaspor Kulüp Başkanı Haluk Beyimoğlu, 7 Ağustos tarihinde yapacağı toplantı ile yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verecek.

İlkay Yıldız

Göreve seçildiği günden bu yana şeffaf yönetim anlayışını ilke edinerek, Muğlaspor bünyesinde yapılan tüm çalışmaları protokol ,sivil toplum kuruluşları, bürokratlar , eski başkanlar ve eski yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlarla paylaşan, kulübü ‘Tüm Muğla’yla Birlikte Yönetmek İstiyoruz’ diyen Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri bu projelerini 7 Ağustos Cuma saat 19.00’da gerçekleştiriyor.

Muğlaspor’un şampiyonluk özlemini bu sezon mutlaka sona erdirmek isteyen ve bu hedef doğrultusunda iddialı bir kadro kuran Muğlaspor yönetim kurulu Büyük Muğlaspor Ailesini Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda düzenleyeceği toplantıda buluşturuyor.

Kulübün her daim yanında ve destekçisi olan Muğla Valisi Amir Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ile protokolün diğer üyelerini, sivil toplum kuruluşların temsilcilerini, kulüp eski başkanlarını, kulüp eski yönetim kurulu üyeleriyle eski futbolcularını, daire müdürlerini ve vefakar taraftarları düzenleyecekleri bu toplantıda bir araya getirmeyi amaçladıklarını ifade eden Başkan Beyimoğlu, toplantıda kulübün mali yapısı ve kulüp çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verirken, katılımcılardan da Muğlasporumuzla ilgili düşüncelerini almak istediklerini söyledi. Başkan Beyimoğlu, “Toplantımıza yeşil beyaza gönül vermiş herkesi bekliyoruz’ dedi.

1967 yılında kurulan Muğlaspor’un bugüne kadar ülke futboluna çok sayıda yıldız ismi armağan ettiğini belirten Kulüp Başkanı Beyimoğlu, ‘Muğlasporumuz Fenerbahçe’de oynamış Rıdvan ve Sercan, Beşiktaş oynayan Kaleci Fevzi, Galatasaray oynamış Tayfun, Kayserispor ve Ankaragücünde forma giymiş Aydın’ı Türk futboluna armağan ederken, atletizm branşında da 400 Metre Türkiye Şampiyonu Yahya Şengül’ü yetiştirmiştir. Yıllarca 2. ve 3. Liglerde başarıyla mücadele eden Muğlasporumuz 9 uluslararası branşda bine aşkın kişiye spor yapma imkanı sağlamaktadır. Spor Okulu, U11, U12, U13, U14, U15, U16, U17, U19 ve Bal Ligi olmak üzere futbol branşında 775 sporcuya sahibiz. Voleybol kategorisinde ise Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Bölgesel Erkekler Ligi ve Masterler olmak üzere toplam 255 sporcu, Basketbol branşında Genç Erkekler, Yıldız Erkekler ve Büyük Erkekler olmak üzere toplam 177 sporcu, Masa Tenisinde Kızlar ve Erkekler kategorilerinde toplam 52 sporcu, Atletizm’de 42 sporcu, Hentbol, Briç, Satranç branşlarında da toplam 42 sporcu kulübümüz bünyesinde mücadele etmektedir. Ayrıca en büyük gurur kaynaklarımızdan olan çok sayıda Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye Rekoruna sahip olan Okçuluk Branşında ise 13’ü kız 6’sı erkek toplam 19 sporcumuz yeşil beyazlı forma ile Muğlaspororumuzun adını tüm Türkiye’ye gururla ve başarıyla duyurmuşlardır” dedi.

Muğlaspor’un ilimizin en büyük tanıtım markası olduğunu belirten Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, “Muğlasporumuzun başarısı için 24 saat boyunca gece gündüz demeden çalışan ve büyük fedakarlık gösteren tüm yönetim kurulu üyelerimize, her daim yanımızda olan ve destek veren tüm protokol üyelerimize, her zaman en büyük destekçimiz olan eski kulüp yöneticilerimize, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve daire müdürlerimiz ile vefakar taraftarlarımıza camiamız adına şükranlarımızı sunarım” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.