Burak Erbay’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 26 Mayıs 2015 - 23:28 'de eklendi ve 708 kez görüntülendi.

burakerbay56165115651Cumhuriyet Halk Partisi 4. sıra Muğla Milletvekili Adayı Burak Erbay, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Mert Can Kaymak

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili 4. Sıra Adayı Burak Erbay ve ekibi, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Burak Erbay; “Yaklaşan 7 Haziran seçimleri ile ilgili olarak İl Seçim Komitesi’nin oluşturduğu program dâhilinde ilçelerimize ziyaretlere devam ediyoruz. Aday arkadaşlarımız hepimiz farklı bölgede, Muğla’mız geniş bir coğrafya bu nokta da şehir merkezlerinde, kırsal da ziyaretlerimizi yapıyoruz. Gittiğimiz yerlerde genel başkanımızın, genel merkezimizin hazırladığı seçim vaatlerini anlatıyoruz. Onun dışında kendimizi tanıtıyoruz. Bu kapsamla da bugün Menteşe ilçemizdeyiz. Hamle Gazetesi’ndeyiz yerel basınımızı çok önemsiyoruz. Durumumuz gerçekten Muğla’mıza çok büyük hizmetleri olan bir grubumuz her sektörde ziyaret etmek istedik. Bu süreçte resmi propaganda süreci başladığından beri kırsalda dolaşıyoruz, esnafı geziyoruz ve büyük sıkıntılar var tarımda, esnafta sıkıntılar var bakıyoruz yanlış dış politikalar zincirlenmiş bir şekilde, tarımdaki politikalar herkese yansıyor. Gerçekten insanlar sınırdalar birçok anlamda bu anlam da genel başkanımızın ve genel merkezimizin hazırladığı proje merhem. Her sektör sigortalı çalışandan, emeklisine, kredi kartı borcu olandan, ev sahibi sorunu olanlara, ekonomik durumunda sorun olanlara somut önerilerle halkın kapısına geldik. Bunları her kesime anlatmaya çalışıyoruz. İnşallah 7 Haziran seçimini başarıyla atlatacağız” diye konuştu.

Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise konuşmasında şunları söyledi:  “Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Yerel basın bahsettiğiniz gibi bizim hayatımızın kesitini yansıtan ve özellikle Muğla için demokratik ve toplumsal açıdan bir görev üstlenmiş durumda ben bir aday arkadaşımız geldiği zaman hep sempati ile bakarım. Çünkü aday olmaya karar vermek zor, aday olduktan sonra çalışmak çabalamak zor, maddi fedakârlıklarda bulunmak, ailenizden zaman çalmak bunlar tabi karar vermekte zor konular en adaylık sürecini tebrik ediyorum. CHP ön seçim ile adaylarını belirlediği için diğer partilere göre daha heyecanlı gidiyor. Ben kişisel olarak şöyle düşünüyorum her zaman milletvekili seçiyoruz ama Ankara’dan atanan milletvekillerine ve siyaseti bıraktığı zaman ya da milletvekili dönemi bittiği zaman Muğla’ya dönmeyen, Muğla’da yaşamayan milletvekili arkadaşlarımıza üzüntü duyarak bakıyorum. Sonra Muğla’ya gelmeyecekse hizmette de ona göre davranıyor. Bu dönemde bakıyorum isimler genelde hep siyasetten sonra Muğla’da yaşayacak isimler. Tabi Burak Erbay olarak siyasetin içinden gelen bir ailenin mensubusunuz. Muğla sokaklarını biliyorsunuz, gençsiniz, oldukça önemli taraftarlarınız olduğunu da biliyorum. Başarılar diliyorum inşallah bu seçimler umduğunuz sonucu verir diyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.