Burak Erbay ve Akın Üstündağ’dan Yatağan çıkarması

Bu haber 01 Haziran 2015 - 0:34 'de eklendi ve 760 kez görüntülendi.

burakervbayyMuğla CHP 1. sıra Milletvekili Adayı Akın Üstündağ ve 4. sıra Milletvekili Adayı Burak Erbay, seçim çalışmalarını Yatağan’da sürdürüyor.

Hüseyin Kocabıyık

Muğla CHP 1. sıra Milletvekili Adayı Akın Üstündağ ve 4. sıra Milletvekili Adayı Burak Erbay, seçim çalışmalarını Yatağan’da sürdürüyor.

Yatağan’ın köylerini gezen Burak Erbay beraberinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, CHP Kadın Kolları Başkanı Hülya Karadavut, İl Genel Meclisi eski Başkanı Cemal Gürpınar ve partililerle birlikte mahallelerin haricinde Yatağan Esnafı ile de birlikte olup seçmenlerden oy istediler. Kendilerine gösterilen ilgiden dolayı da Yatağan halkına teşekkür ettiler.

Seçim çalışmaları sırasında en ilginç olay ise Akın Üstündağ’ın Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Bellona Mağaza sahibi Mustafa Yenioğlu’nun oğlu Hakan Yenioğlu’ndan oy istemesi oldu. Bu gelişmeler üzerine toplu halde mağazada bir fotoğraf çekilmesi gerçekleşti. Çarşı esnafı dolaşılırken CHP Heyeti’ne ilginin fazla olduğu görüldü.

Milletvekili Adayı Burak Erbay, “Ülkenin kurtulması için oylarınızı CHP’ye verirseniz memnun oluruz. Türkiye’nin gidişatını görüyorsunuz. Tek alternatif CHP İktidarıdır. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında iktidara geldiğimizde ülkemizde yaşayan vatandaşlarımız huzur içinde bolluklarla karşılaşacaktır” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.