Bugün Muğla Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ağırlıyacak

Bu haber 11 Mayıs 2015 - 0:45 'de eklendi ve 1.142 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Muğla’da bir gövde gösterisi yapacak. Saat 13.00’de Eski Oto Garaj’da bir araya gelecek olan CHP’lilerde büyük bir hazırlık olduğu gözlendi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu beraberinde çok sayıda CHP milletvekilli ile birlikte Muğla’ya gelip seçmenden oy isteyecek. Bunun yanı sıra Muğla CHP İl Başkanı Mürsel Alban tüm ilçe başkanlarına bir temim göndererek CHP örgüt üyelerinin gerçekleşecek olan Eski Otogar’da hazır bulunmalarını istemiş.
CHP’nin Milletvekilleri ve adayları Prof. Dr. Nurettin Demir, Av. Akın Üstündağ, Tolga Çandar, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve beraberinde CHP’den yeni seçilen milletvekilli adaylarında büyük bir hazırlık içinde oldukları söylendi. Ancak 5. sıra milletvekili adayı Emrah Doğu’nun gerçekleşecek olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim konuşması için gelip gelmeyeceği de merak ediliyor. Çünkü CHP’nin yeni seçilen milletvekili adaylarının hemen hemen tümü seçim çalışmaları için bir araya gelmelerine rağmen Emrah Doğu’nun gelmemesi CHP’liler tarafından tenkit ediliyor ve yadırganıyor da onun için söylüyorum.
Sevgili okurlarım, bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Muğla’ya gelmesi ile büyük bir kalabalık olacağı da söylenilmekte. Çünkü Sayın Kılıçdaroğlu alanda yapacağı konuşma Muğlalı seçmenleri etkilemesi beklenmekte. Nedeni de konuşmasında her yerde söylediği gibi birçok vaatler verecekte onun için söylüyorum. Sayın Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını dinlemek için Muğla’nın dört bir yanından CHP seçmeninin yanı sıra diğer partililerin gelmesi de beklenirken en çok emeklilerin gelmesi beklenilmekte. Çünkü Sayın Kılıçdaroğlu iktidara gelirse ilk işi emekliye iki maaş ikramiye vereceği sözünü yine dinlemiş olmaları olacak.
Sevgili okurlarım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Muğla‘da yapacağı konuşmada şimdiye kadar hiçbir alanda konuşmadığı müjdeli haberi de Muğla’da verecekmiş. Bakalım nedir bu Sayın Kılıçdaroğlu’nun vereceği müjdeli haber? CHP İl Başkanı Mürsel Ablan ise gazetemize yapmış olduğu açıklamasında: CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Muğla’da yapacağı tarihi bir konuşma ile CHP’nin oylarını arttıracak ve şimdiye kadar hiçbir CHP genel başkanlarının gerçekleştirmiş olduğu toplantılardan daha fazlasını Sayın Kılıçdaroğlu gerçekleştirecek. Böylelikle Muğla’da 4 milletvekili çıkartıp CHP iktidarını yürüteceğiz dedi. Muğla Emniyeti de çok sıkı güvenlik tedbirleri alıp Sayın Kılıçdaroğlu’nu korumaya çalışacaklar bugünü bekleyelim görelim sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.