Bu Ne Sevgi Bu Ne İlgi Sayın Yılmaz Başkan?

Bu haber 02 Mart 2014 - 21:34 'de eklendi ve 1.227 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin KOCABIYIK

Fethiye İlçesinin tarihi bir gün yaşadığını başta Fethiye basını olmak üzere Fethiye halkı tarafından dilden dile dolaşmakta. Fethiye CHP örgütünün Değirmenbaşı piknik alanında düzenlediği pikniğe 35 binden fazla Fethiyeli vatandaşların katılımı olmuştu. CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri sonrası zor saatler geçirdiği dile getirilmekte. Güler yüzlülüğünü hiçbir zaman elden bırakmayan Sayın Yılmaz piknik alanına gelen on binlerce vatandaşla tek tek selamlaştı ve ilginin en büyüğünü gördüğü dile getirildi.

Fethiye İlçesinde şimdiye kadar böylesine tarihi bir gün yaşanmadığını belirten CHP’nin sazlı sözlü eğlencesinde Fethiyeli sanatçı Ahmet Erarslan, Türk Halk Müziği sanatçısı Bediha Akartürk söylemiş oldukları güzel türkülerle pikniğe gelen konukları eğlendirdiği söylendi. Ve halk arasında biz şimdiye kadar böylesine mahşeri bir kalabalık ve güzel bir gün geçirmediklerini dile getirmişler. Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir’in hazır bulunduğu bu törende DP’nin eski ilçe başkanı Mustafa Toklu’nun da hazır bulunması piknik havasına renk kattığı dile getirildiği belirtildi.

Değirmenbaşı piknik alanında güzel bir gövde gösterisi yapan Ölüdeniz Belediye Başkanı bugünde Fethiye İlçesinden CHP Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’a aşırı ilginin olduğu belirtilirken Sayın Yılmaz’a sevgi tezahüratlarının da yapıldığı piknik alanında belediye meclis üyesi adayları ile vatandaşlara tek tek ilgilenmesi CHP ve Başkan Keramettin Yılmaz adına ayrı bir güzellik olduğu söylendi. Sevgili okurlarım bir şey söylemek istiyorum. Fethiye Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ile bir fırsat olup da bir araya gelmişliğimiz yok. Ama basından takip ettiğim kadarı ile Sayın Yılmaz’a her görüntüde mutlaka yüzünün güldüğünü ve her fırsatta fakir fukaranın yanında olduğu yapmış olduğu açıklamaları ile kişiliğini belirtiyordu. Bunun bir örneği ise Ölüdeniz Belediye Başkanlığı yapmış olduğu dönemlerde vermiş olduğu başarılı hizmetlerle anıldı ve hala daha bu güzellikler anılmakta olduğu söyleniliyor. Öylede olduğu için çok sayıda partili partisiz seçmenler Ölüdeniz belediye başkanı Keramettin Yılmaz’ın CHP adına Fethiye belediye olmasını istemişler. Ve sonrası Sayın Yılmaz’ı CHP genel merkez tarafından Fethiye belediye başkan adaylığına atamışlar.

Fethiye CHP örgütü ise yapılan bu atama sonrası devamlı saygın bir isim olan Fethiye Belediye Başkan Adayı Sayın Keramettin Yılmaz’ın yanında gece gündüz demeden birlikte olmuşlar. En son olarak da Değirmenbaşı piknik alanında yapılan eğlencede CHP İlçe örgütü Sayın Yılmaz’ın Fethiye Belediye Başkanı olması için ilçe başta olmak üzere köylerde ilginin fazla olduğunu dile getirirlerken işte Fethiye’nin görmek istediği tablo bu kalabalık bu güzellik buna denir demişler ve Sayın başkanımız Keramettin Yılmaz’ın Fethiye Belediye Başkanı olacağının göstergesidir diye konuşmuşlar.

Bende şunu tekrar dile getirmek istiyorum. Ölüdeniz’in sevimli ve çalışkan belediye başkanı Keramettin Yılmaz Fethiye İlçesinde tarihi bir gün yaşatmış. Fethiye İlçe olduğundan bu yana böylesine bir kalabalık topluluğu bir araya getirememiş. Hele bu kalabalık topluluğu 35-40 bin arasında olursa siz düşünün. Sayın Yılmaz Fethiye ilçesinin belediye başkanı olacağı kanısındayım.

Çünkü görünen köy kılavuz istemede onun için söylüyorum. Sayın Yılmaz piknikte güzel bir konuşma yapmış. Bakınız neler konuşmuş. Görmüş olduğu bu kalabalıktan kendisinin heyecanlandığını mutlu ettiğini söylerken Sayın Yılmaz, sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örneklerini vereceklerini, Fethiye İlçesinin yeni projelerini ayağa kaldırıp Fethiyespora gereken desteği sağlayacaklarını ve belediye başkanı seçildiğinde İlçe ve köylerinde ne türlü noksanlılar varsa hepsinin yerine getirileceğini vurgulamış. Ve yaparda yani Fethiyelilerin çok sevip ve saydığı başkan Keramettin Yılmaz.

Toplanan on binlerce vatandaş tarafından 5 yıl daha başkanlık yetkisinin sözünü almış Sayın Yılmaz. Biz ne söyleyelim. Fethiye basını sağ sol ayrımı yapmaksızın Ölüdeniz Belediye Başkanı ve Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz için hakikaten ilçesinde ve köylerinde her kesim tarafından sevilip ve sayıldığı söyleniyor. Öyle olmasa İlçede tarihi bir gün yaşanır mı? Hele 35-40 bin vatandaş bir araya gelirde başkan Keramettin Yılmaz lehine tezahürat eder mi diyorum. Fethiye’de sevilip ve sayılıyorsun Sayın Yılmaz, değil mi Sevgili Fethiyeliler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.