BU NE İZDİHAM BÖYLE « Hamle Gazetesi

BU NE İZDİHAM BÖYLE

Bu haber 27 Mayıs 2013 - 0:00 'de eklendi ve 1.770 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Yatağan GELİ Sosyal tesislerinde Ak parti İlçe teşkilatı adına bir dayanışma yemeği verildi. Ak parti İlçe başkanı Makine mühendisi Mustafa TOKSÖZ’ün organizesinde gerçekleşen yemekte bir izdiham yaşandı. GELİ Sosyal tesislerinin salonu dolup taştığı gibi geceye gelen konukların çoğunluğu salonun bahçesine gidip yemeklerini buralarda yediler. Konuşmaları da dış solandan izlediler.
Benim geçtiğimiz hafta içinde CHP İl başkanı Mustafa ÖZTÜRK’e tenkit niteliğinde bir köşe yazım olmuştu. Muğla’nın değişik İlçelerinde onlarca CHP’li yazmış olduğum bu yazıdan dolayı teşekkür etmişlerdi. Bizler dolduruşlara gelen köşe yazarları olmadığımız için tarafsız yazılarımızla her fırsatı değerlendirip siz okurlarımızı memnun etmeye çalışıyoruz.
Öylede olduğu için her kesim tarafından keyiflice okunuyoruz. İşte bunun bir örneği de ben CHP’li olmama rağmen Ak parti İlçe başkanı Mustafa TOKSÖZ tarafından geceye davet edildim ve partinin vermiş olduğu yemeğe katıldım. Gazeteci dediğin siyasi görüşü ne olursa olsun tarafsız olmalıdır. İşte ben böyleyim.
Ak parti ile ilgili birçok tenkit yazılarım olmasına rağmen bir parti yetkilisi çıkıp da sen niye böyle bir yazı yazıyorsun diye sormuyor. Gazeteci bildiğini, gördüğünü yazar diye konuşabiliyorlar. Ama CHP ile ilgili bir konuyu tenkit ettiğinde hemen kötü gazeteci oluveriyorum. Önemli değil. Önemli olan doğruları yazmak, kamuoyuna bilgilendirmektir.
Gecede muhteşem kalabalığı soracak olursanız, yer yerinden oynadı. Salonun içi Ak parti bayrakları ile donatılmış, salonda bulunan partililerde ellerindeki bayraklarla salonda gösteri yapıyorlardı. Orkestra eşliğinde güzel parçalar söylenirken geceyi canlandıran, renk katan isimde gecenin sunucusu Yasin CAMCI idi.
Yatağan Ak parti İlçe teşkilatı başkanı Mustafa TOKSÖZ ve yönetim kurulu üyelerinin vermiş olduğu yemekte partililerin içinde üst düzey yetkililerinde çoğunlukta olduğu görüldü. Kimler vardı kimler.
Süleyman SOYLU Ak parti genel başkan yardımcısı, Mehmet Mehmet SEKMEN genel başkan yardımcısı, Nihat ÖZTÜRK Ak parti İl başkanı, Hayati NİZAMOĞLU 3.sıra milletvekili adayı, Nurzile ÇAVUŞOĞLU Muğla İl Kadın kolları başkanı, Mustafa TOKSÖZ Ak parti Yatağan İlçe başkanı, Fatma KÜÇÜK Yatağan Ak parti Kadın kolları başkanı, Gültekin AKÇA Ak parti eski İl başkanı, Erdoğan ÖZDEMİR Yatağan Ak parti gençlik kolları başkanı, Mustafa ŞAHBAZ Muğla İl genel meclis üyesi, Av. Mustafa CELEBİ merkez Ak parti İlçe başkanı, Bülent DEMİR Milas Ak parti İlçe başkanı, Yusuf KAYACIK Muğla veterinerler odası başkanı, Nuray BOZYEL Kavaklıdere belediye başkanı, Yusuf DEMİR Yerkesik belediye başkanı, Dursun KARŞIALAN Bozarmut belediye başkanı, Salih ÖZEN Turgut belediye başkanı, Nadi ŞENKOL Ula belediye başkanı, Mesut KARATAŞ Menteşe belediye başkanı, Mehmet DEMİR Çayboyu belediye başkanı, yine ayrıca Dernek, kuruluş ve sendikaların yanı sıra onlarca köy muhtarının gecede hazır bulunması Ak parti dayanışma yemeğinin ne kadar zevkli ve güzel olduğunu gösterdi.
Ak parti genel başkan yardımcıları Süleyman SOYLU ile Mehmet SEKMEN’in salona girişinde büyük bir izdiham yaşandı. Müzik eşliğinde salona giren Süleyman SOYLU bir saatten fazla yapmış olduğu heyecanlı konuşmalarla salonda bulunan partilileri coşturdu. Sayın Soylu Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’a övgüler yağdırırken, merhum Adnan MENDERES ve merhum Turgut ÖZAL’a da övgüler yağdırmaktan geri kalmadı.
Daha sonra genel başkan yardımcısı Sekmen’de yapmış olduğu konuşmalarda partililerle iç içe olmayı başardı. Son konuşmayı ise Yatağan Ak parti İlçe başkanı Makine mühendisi Mustafa TOKSÖZ yaptı. Sayın Toksöz yapmış olduğu konuşmasında belediyeciliğin kendi işleri olduğunu, Yatağan’a yapacakları yatırımlarla İlçenin çehresini değiştireceklerini, hükümetin yapmış olduğu icraatları anlatırken Ak parti gençlik kolları ve kadın kollarından çok sayıdaki partili Sayın Toksöz’e tezahürat edip sevgi gösterilerinde bulundular.
Gecenin tam anlamı ile dört dörtlük olduğunu söyleyebilirim. Yönetim kurulu üyelerinin haricinde Gençlik kolları, Kadın kolları geceye gelen konuklarla tek tek ilgilenip güzel bir Ak parti gecesi yaşattılar ve puan topladılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.