Bu kez gazetecilere aşı yapıldı

Bu haber 18 Ocak 2014 - 11:04 'de eklendi ve 882 kez görüntülendi.

bukezgazetecilerasi65165161Halkın yetişkin aşılamaları hakkında bilgilenmeleri ve bilinçlenmeleri amaçlanarak yapılan çalışmalar arasında yer alan aşılama kampanyasında Muğla’da görev yapan basın mensuplarına aşı yapıldı.
Haber Merkezi
Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde yapılan aşı programında Muğla’daki gazete ve televizyonlarda çalışan basın mensuplarından; AA Muğla Bürosu’ndan Durmuş Genç, Şah Radyo Televizyondan Burcu Çetinkaya, Devrim Gazetesinden Süleyman Akbulut, CHA’dan Kayber Avcı, Hamle Gazetesinden Berna Uçar ve İlkay Yıldız, Muğla Haber Gazetesinden Cem Durna katıldı. Aşı programında basın mensuplarına Hepatit B, Tetanos ve KKK karma aşıları yapıldı.
Programda konuşan Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Nuri Ceyhan, “Her türlü toplumsal olayda yer alan, olay yerine gittiğinde ne ile karşılaşacağı belli olmadığı için risk altında olan basın mensuplarımıza erişkin aşılaması ve risk grupları hakkında bilgi verdik. Eksik aşıların tamamlanmasını sağlamak amacıyla Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Hastalıklar Kontrol Programları Şubemizce ulusal ve yerel basın mensuplarının aşıları yapıldı” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.