Bu Başarılı Çalışmalar Ne Böyle Sayın Gökcan?

Bu haber 19 Kasım 2018 - 0:56 'de eklendi ve 972 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla Ak Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan milletvekili seçilmeden önce yıllarca Ak Parti çatısı altında en üst seviyelerde görev yapmış. Bu sıralarda milletvekili olmasına rağmen tam gaz hızla parti adına güzel çalışmaları olmuş. Milletvekili seçilmeden önce bir hafta Ankara, bir hafta Muğla’da siyasetin içinde olmuş ve kendini Ak Parti Teşkilatı’nda kabullendirdiği gibi Ankara’da da Ak Parti’nin üst düzey yetkilileri tarafından da beğeni almış ki Muğla’ya milletvekili ataması yapılmış. Milletvekili seçildikten sonra önceki başarılı çalışmalarını yine aynısını yerine getirmiş. İşte öylesine çalışkan bir bayan milletvekili Yelda Erol Gökcan Hanım.

Sevgili okurlarım, Muğla’mızın Ak Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan Muğla halkının beğenisini kazanmış her kesim tarafından adı güzelliklerle anılıyor. Bayan Gökcan seçmenlerle devamlı diyalog içinde olup vatandaşların işlerini yakınen takip ettiği de dile getiriliyor. Yine ayrıca Muğla’nın ilçe ve köylerine gidip açılışlarda, toplantılarda devamlı hazır bulunup yorulmadan güler yüzlülüğü ve dil tatlılığı ile bay bayan demeden başarılı çalışmalar yapmış. Seçmenler tarafından bir bayan milletvekilinin böyle başarılı çalışması Muğla’mız adına ayrı bir güzellik diye dile getiriliyor.

Sevgili okurlarım, benim de yakinen tanıdığım saygın bir bayan olan gazeteci dostum Muğla Milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan Muğla’da sağ sol demeden seçmene kendisini kabullendirdiği gibi Ankara’da bütün milletvekillerinin beğenisini toplayan bir hanımefendi milletvekilidir. Sevgili okurlarım Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan giyimi kuşamı konuşma tarzları ile her kesimin beğenisini almış biridir. Aynı zamanda da o nedenle söylediğim gibi Sayın Gökcan o yüzündeki tebessüm ve güler yüzlülüğü elden bırakmamış. Muğla’da adını güzelliklerle andırdığını söylemek istiyorum sevgili Milletvekilim Yelda Erol Gökcan Hanımefendi sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.