Brıtısh Street öğrencileri eğlenerek öğreniyor

Bu haber 11 Eylül 2014 - 10:22 'de eklendi ve 689 kez görüntülendi.

Muğla Brıtısh Street Yabancı Dil Okulu öğrencilerine verdiği eğitimle isminden sıkça söz ettirirken düzenlediği aktivitelerle de öğrencilerin vazgeçilmezi oluyor. Eğitimi sadece okulunda vermeyen Brıtısh Street, düzenlediği etkinliklerle de öğrencilere yabancı dil eğitimi veriyor.

Cem Durna

Muğla Brıtısh Street Yabancı Dil Okulu, yaz kurslarında hafta da 20 saat verdikleri eğitimlerine aktivitelerini de ekleyerek dersleri renklendiriyor. Sadece okula dayalı eğitim vermeyen Brıtısh Street yabancı dil okulu, öğrencilerine yönelik uyguladığı değişik aktivitelerle öğrencilerin yabancı dil öğrenimini kolaylaştırıyor.

Aquapark, bowlig, karting ve düzenlenen pikniklerle bir araya gelen Brıtısh Street yabancı dil okulu ailesi, bu tür aktivitelerle derslerini eğlenceli hale getiriyorlar. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kurum Müdürü Cihan Şimşek, “Muğla British Street Dil Okulları, yetişkin grup eğitimlerinin yanı sıra çocuk gruplarına verdiği eğitimlerle ön planda olan bir kurumdur. Kaliteli hizmet anlayışı ile çocuklarımıza daha güzel eğitim vermeyi hedefliyoruz. Yoğun ve ciddi aktivitelerle öğrencilerimize eğitimi kolaylaştırırken onlara akıcı bir İngilizce öğrenme olanağı sağlıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.