British Street açıldı

Bu haber 18 Haziran 2013 - 23:05 'de eklendi ve 2.004 kez görüntülendi.

cihanhocaveekibi1213216541323İşletmeciliğini Cihan Şimşek’in yaptığı British Street Dil kursu düzenlenen törenle hizmete girdi.
Haber Merkezi
İşletmeciliğini Cihan Şimşek’in yaptığı British Street Dil kursu düzenlenen törenle hizmete girdi. Düzenlenen törene MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Hasan Gezgin, Ticaret Borsası Onursal Başkanı Hayati Nizamoğlu, MUTSO Başkanı Bülent Karakuş, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Osman Gündoğan ve davetliler katıldı.
Törende bir konuşma yapan işletmeci Cihan Şimşek; “Çağımızın en önemli gereçlerinden biri ikinici hatta üçüncü bir dil öğrenmek. Bizler de Muğla’ya hizmet vermek için eğitim kurumumuzu hayata geçirdik. Umarım Muğla ve Muğlalının hak ettiği kaliteli eğitimi veririz. Bu güzide eğitim kurumumuzun hayırlı olmasını diliyorum ”dedi.
Konuşmaların ardından British Street Dil kursu açılış kurdelesi MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Hasan Gezgin, Ticaret Borsası Onursal Başkanı Hayati Nizamoğlu, MUTSO Başkanı Bülent Karakuş, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Osman Gündoğan ve dil kursu yöneticileri tarafından kesildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.