Bozkurt, iş kazalarının anatomisini yazdı « Hamle Gazetesi

Bozkurt, iş kazalarının anatomisini yazdı

Bu haber 16 Ocak 2019 - 0:14 'de eklendi ve 477 kez görüntülendi.

Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Muğla İş Sağlığı Güvenliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Bozkurt, yazmış olduğu İş Kazalarının Anatomisi – İnsan Doğası kitabı Nergiz Yayınlarından satışa çıktı.

Muhittin Direk

Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Muğla İş Sağlığı Güvenliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Bozkurt, yazmış olduğu İş Kazalarının Anatomisi – İnsan Doğası kitabı Nergiz Yayınlarından satışa çıktı. Kitabının lansmanını Zorlu Performans Sanatları Merkezinde yapan Özkan Bozkurt’a Eski Şişli Belediye Başkan Yardımcısı, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Kahraman Eroğlu ve Yazar Haldun Açıksözlü eşlik ettiler.

Özkan Bozkurt, yapmış olduğu kısa açıklamada: “Gittiğim tüm iller de, seminerlerde ve konferanslarda iş güvenliğine dikkat çekmeye çalışıyorum. Aynı zamanda güzel ilimiz Muğla’yı tanıtmak için elimden gelen tüm gayreti gösteriyorum.” Dedi. Ayrıca kitap standını ziyaret eden İlhan KESİCİ ve Ali Atıf BİR ile sohbet ederek değerlendirmelerde bulundu.

Özkan Bozkurt kimdir?

Özkan Bozkurt; 1981 Eskişehir doğumlu, ilk, orta ve lise öğrenimini Eskişehir de tamamlamıştır. Eskişehir Motor Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunda öğrenimine devam etmiştir. Daha sonra Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinden mezun olmuştur. Birçok makine fabrikasında kalite ve üretim üzerine yöneticilik yapmıştır. 2012 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında baraj ve hidroelektrik şantiyelerinde iş güvenliği uzmanı olarak çalışmıştır. 2013 yılında üç farklı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi kurulumunda rol almıştır. 2016 yılında Ada Birtek Ortak Sağlık Güvenlik Birimini kurmuş ve halen Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Bozkurt; Sivil Topluk Kuruluşlarında aktif rol alınması gerektiğine inanmaktadır. Halen Muğla İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. 14 yıllık evli ve bir çocuk babasıdır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.