Bozkurt, Cumhurbaşkanlığı Külliyesini ziyaret etti « Hamle Gazetesi

Bozkurt, Cumhurbaşkanlığı Külliyesini ziyaret etti

Bu haber 24 Ocak 2019 - 1:39 'de eklendi ve 708 kez görüntülendi.

 

Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Muğla İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Bozkurt, yeni yayınlanan kitabı “İş Kazalarının Anatomisi” ve İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin istişarelerde bulunmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Dr. Adem Çankaya ile Cumhurbaşkanlığı Küllüyesin de bir araya geldi.

Muhittin Direk

Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Muğla İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Bozkurt, yeni yayınlanan kitabı “İş Kazalarının Anatomisi” ve İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin istişarelerde bulunmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Dr. Adem ÇANKAYA ile Cumhurbaşkanlığı Küllüyesin de bir araya geldi. Görüşmenin ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünde temaslarda bulunan Bozkurt, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Furkan Yıldız, Burhanettin Kurt ve İş Teftiş Ankara Grup Başkan Yardımcısı Ergün Göktaş ile bir araya gelip görüş alışverişlerinde bulundu.

Görüşmelerin ardından kısa bir açıklama yapan Özkan Bozkurt: “İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin Sivil Toplum Kuruluşları olarak tüm kurumlarla bir araya gelerek güvenlik kültürünün toplumumuzun her kesiminde yerleşmesi ve bu alanda kalıcı davranış değişikliklerinin oluşabilmesi için çeşitli işbirliği çalışmalarını yapacağız. Bu bağlamda hem Cumhurbaşkanlığı Külliyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü hem de İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğümüz son derece özveri ile çalışmalar yapmaktadırlar. Kendileri ile yapmış olduğumuz temasların İş Güvenliği Uzmanlığı mesleğine ve çalışanlarımız adına çok yararlı buluyorum. Ayrıca Muğla ilimizi gittiğimiz her toplantıda en iyi şekilde temsil etmeye ve tanıtmaya çalışıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.