Bonzai ile mücadele protokolü imzalandı

Bu haber 25 Eylül 2014 - 10:27 'de eklendi ve 606 kez görüntülendi.

????????

Bonzai ile mücadele protokolü imzalandı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu arasında gençlerin ölümlerine neden olan Bonzai konusunda gençlerin bilinçlendirilmesine yönelik işbirliği protokolü imzalandı.

Haber Merkezi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Gençlik kulüpleri Konfederasyonu arasında son zamanlarda sıkça gündeme gelen ve gençleri ölüme götüren Bonzai ile mücadele konusunda işbirliği protokolü imzalandı. AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün de konuşma yaptığı protokol törenine, Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Nevres Hürriyet Aydoğan ve birçok akademisyen katıldı.
Protokol ile gençleri tehdit eden ve Bonzai adıyla bilinen uyuşturucu madde bağımlılığına karşı gençleri bilinçlendirmek ve bu maddeden gençleri uzak tutmak için çözüm önerilerinin üretilmesini amaçlıyor. Konu ile ilgili uzman akademisyenler ile Adalet, İçişleri, Milli Eğitim, Sağlık, Gençlik ve Spor Bakanlıklarından Uzmanların destek vereceği çalıştayın oluşturduğu protokol, Üniversiteyi temsilen Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevres Hürriyet Aydoğan ile Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Bilal Okudan tarafından imzalandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.