Bölge tarımı masaya yatırıldı

Bu haber 22 Ocak 2015 - 0:18 'de eklendi ve 536 kez görüntülendi.

bolgeeeeGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Kemaloğlu başkanlığında Muğla, Aydın ve Denizli il müdürleri Muğla’nın ev sahipliğinde bölge tarımını masaya yatırdı.

Haber Merkezi

Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Aydın ve Denizli illerinin tarımsal faaliyetleri masaya yatırıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Kemaloğlu’nun başkanlık ettiği toplantıya Muğla İl Müdürü Nazif Ekici, Aydın İl Müdürü Mustafa Bircan, Denizli İl Müdürü Sezgin Kutlu ve Şube müdürleri katıldı.
Toplantıda Muğla, Aydın ve Denizli illerin tarımsal yapısı, üreticilerin karşılaştıkları sorunlar, çözüm önerileri, alınacak tedbirler ve 2015 yılı için öncelikli konular ele alındı. Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nazif Ekici, bölge tarımının kalkınması ve iyi tarım uygulamalarının ele alındığı toplantıya ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını belirtti. Ekici, “Sayın müsteşar yardımcımız başkanlığında üç ilin tarımsal faaliyetleri ele alındı. Geçmiş dönemin çalışmalarının yanında 2015 yılında yapılacak tarımsal faaliyetler hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu” dedi.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.