Bölge komutanından Baştuğ’a ziyaret

Bu haber 20 Haziran 2013 - 21:10 'de eklendi ve 853 kez görüntülendi.

komutanziraatodasi12132154654132010 yılına kadar Muğla’da görev yaptıktan sonra tayini çıkan Aydın Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Salih Karataş, Muğla görevi esnasında birlikte çalıştığı oda ve dernekleri ziyaret etti.
Haber Merkezi
2010 yılına kadar Muğla’da görev yaptıktan sonra tayini çıkan Aydın Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Salih Karataş, Muğla görevi esnasında birlikte çalıştığı oda ve dernekleri ziyaret etti. Tuğgeneral Karataş, Muğla Ziraat Odası, Muhtarlar Birliği Başkanı ve aynı zamanda Kötekli Mahallesi muhtarı alan yakın dostu Mehmet Baştuğ’u Muhtarlar Birliği’nin yeni hizmet binasında ziyaret etti.
Aydın Jandarma Bölge Komutanı olarak atanmasının ardından kendisini ‘hayırlı olsun’ ziyaretine giden Mehmet Baştuğ’u iade ziyaretinde bulunduğunu belirten Tuğgeneral Salih Karataş, Muğla’da görev yaptığı dönemde oda ve dernekler ile iyi ilişkiler içinde olduklarını söyledi.
Muhtarlar Birliği’nin yeni hizmet binasının ilk konuğunun Aydın Jandarma Bölge Komutanı Salih Karataş olduğunu belirten Dernek Başkanı Mehmet Baştuğ, “Komutanımız Muğla’da çok iyi hizmetler verdi. Muğla’dan tayini çıktığında üzülmüştük. Fakat Aydın Jandarma Bölge Komutanı olarak atanmasının ardından hem Muhtarlar Birliği, hem de Ziraat Odası olarak kendisini ziyaret ettik. Sağolsun bugün de bizleri onurlandırdılar. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.