Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı Hizmet Binasının açıldı « Hamle Gazetesi

Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı Hizmet Binasının açıldı

Bu haber 10 Aralık 2018 - 0:27 'de eklendi ve 412 kez görüntülendi.

Muğla Valisi Esengül Civelek, Milas İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı hizmet binasının açılış programına katıldı.

Sultan Kocakulak

Muğla Valisi Esengül Civelek, Milas İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı hizmet binasının açılış programına katıldı. Programa Vali Esengül Civelek, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Milas Kaymakamı Eren Arslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve ilçe protokolü katıldı.

Karakol Hizmet Binasının açılışında konuşan Vali Civelek “Bugün emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin korunması için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan jandarma teşkilatımızın özellikle yaz aylarında nüfus artışı yaşanan bu bölgede ihtiyaç duyduğu karakol komutanlığı hizmet binasının açılış töreninde bir aradayız.”

Teşkilatın açılan hizmet binası ile bundan böyle görev ve yetkilerini daha hızlı daha etkin ve daha verimli bir şekilde yerine getireceğini belirten Vali Civelek “Valiliğimiz Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca yaptırılan karakol hizmet binamızın gerçekleştirilme sürecinde destek katkı sağlayan tüm taraflara teşekkür ediyor, Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı hizmet binasının hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Konuşmanın ardından karakol hizmet binasının açılış kurdelesi Vali Civelek ve diğer protokol üyeleri tarafından kesildi. Daha sonra karakol hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Civelek, günün anısına karakol binasının bahçesine zeytin ağacı dikti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.