Boğa’dan, Demir’e geçmiş olsun ziyareti

Bu haber 02 Temmuz 2013 - 20:05 'de eklendi ve 810 kez görüntülendi.

bogademiriziyaretetti12313416541321Katıldığı bir düğünden dönerken Muğla’nın Dalaman İlçesi’nde, kendi kullandığı otomobil ile kaza yapan CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, takla atıp ters dönen araçtan hafif yaralı olarak kurtulmuştu. Fethiye Devlet Hastanesinde tedavisinin ardından dinlenmek üzere taburcu edilen Nurettin Demir’i Ak Parti Milletvekili Ali Boğa ziyaret etti.
Haber Merkezi
Katıldığı bir düğünden dönerken Muğla’nın Dalaman İlçesi’nde, kendi kullandığı otomobil ile kaza yapan CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, takla atıp ters dönen araçtan hafif yaralı olarak kurtulmuştu. Fethiye Devlet Hastanesinde tedavisinin ardından dinlenmek üzere taburcu edilen Nurettin Demir’i Ak Parti Milletvekili Ali Boğa ziyaret etti. Fethiye-Karaçulha beldesinde 8 bin 645 tapuyu hak sahiplerine vermek üzere bölgede bulunan Ali Boğa, Nurettin Demir’i Göcek’teki evinde ziyaret etti. Nurettin Demir’le bir müddet sohbet eden Ali Boğa, Nurettin Demir’le çok insani münasebetlerinin olduğunu, iyi günde, kötü günde bir araya gelmeye çalıştıklarını ifade etti.
CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir de daha önce Ali Boğa’nın kızının nikâhına katılmıştı. Nurettin Demir’in oğlunun nikâhına mazereti nedeniyle katılamayan Ali Boğa, ‘Hayırlı olsuna gelecektik ama böyle talihsiz bir kaza yaşandı. Bu vesileyle buradayız. Allah daha beterinden korusun” dedi.
Ali Boğa, ziyaret esnasında Nurettin Demir’in anne ve babasının da ellerini öperek onlara da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.