BODTO’dan anlamlı destek

Bu haber 02 Mart 2015 - 0:05 'de eklendi ve 571 kez görüntülendi.

bodtoOrgan bağışında Türkiye’de nüfusa oranla birinci, bağış açısından 3’ncü sırada yer alan Muğla’ya bir destekte Bodrum ticaret Odasından geldi.

Haber Merkezi

Organ bağışında Türkiye’de nüfusa oranla birinci, bağış açısından 3’ncü sırada yer alan Muğla’ya bir destekte Bodrum ticaret Odasından geldi.
Şubat ayı yönetim kurulu toplantısında bir araya gelen yönetim kurulu anlamlı bir karar alarak diğer oda ve sivil toplum kuruluşlarına örnek oldular. Yönetim kurulu toplantısında konunun

uzmanları tarafından bilgilendirilen BODTO Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri doldurdukları organ bağışı formu ile organlarını bağışladı. Organ bağışı kartlarını alan Yönetim Kurulu herkesi organ bağışı yapmaya davet etti.
Çok kutsal bir iş yaptıklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon şunları söyledi; “Organlarımız bağışladık. Tüm Bodrum halkına toplum sağlığı merkezlerine ve aile hekimliklerine gidip organlarını bağışlamalarını istiyorum.” dedi.
Yönetim Kurulu üyelerinden Atilla Serttaş ise şöyle konuştu:

“Bugün hocalarımız bize çok güzel bir şekilde konuyu anlattılar. Bizde buna katkıda bulunmak adına organlarımızı bağışladık. Umarım bütün işveren arkadaşlarımız da buna katkı sağlarlar”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.