Bodrumlular meydanlara sığmadı

Bu haber 31 Ekim 2017 - 0:45 'de eklendi ve 430 kez görüntülendi.

CUMHURİYET BAYRAMI’NIN 94. YILI TÜM YURTTA OLDUĞU GİBİ BODRUM’DA DA COŞKUYLA KUTLANDI. FENER ALAYINA KATILAN BİNLERCE VATANDAŞ 500 METRELİK YOLU 3 SAATTE YÜRÜDÜ. MEYDANA GÜÇLÜKLE SIĞAN BİNLERCE BODRUMLU, TEOMAN KONSERİ İLE COŞTU. (TUBA AYHAN/MUĞLA-İHA)

Cumhuriyet Bayramı’nın 94. yılı tüm yurtta olduğu gibi Bodrum’da da coşkuyla kutlandı. Fener alayına katılan binlerce vatandaş 500 metrelik yolu 3 saatte yürüdü. Meydana güçlükle sığan binlerce Bodrumlu, Teoman konseri ile coştu.
Haber Merkezi

Bodrum’da Cumhuriyet’in kuruluşunun 94. yılı büyük bir coşkuyla kutlandı. Fener alayı yürüyüşüne katılan binlerce vatandaş 500 metrelik marina yolunu 3 saatte yürüyebildi. Sokakları ve caddeleri dolduran vatandaşlara Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da katıldı. Bando eşliğinde yürüyen vatandaşlar ellerinde bayraklarla hep bir ağızdan marşlar söyledi. Belediye meydanına sığmayan vatandaşlardan bazıları ezilme tehlikesi geçirdi. Bazı vatandaşlar ise fenalaşarak hastanelere kaldırıldı.
Teoman konserinde izdiham
Cumhuriyet’in kuruluşunun 94. yılı nedeniyle Teoman uzun bir aradan sonra ilk kez Bodrum Belediye meydanında sahne aldı. Ünlü Rockçı eski ve yeni albümünde bulunan şarkılarını seslendirdi. Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konser 2 saat sürdü. Meydanı dolduran kalabalık Teoman’ın şarkılarına eşlik ederek doyasıya eğlendi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.