Bodrum’dan Milli Takıma 5 sporcu

Bu haber 11 Ağustos 2015 - 18:47 'de eklendi ve 558 kez görüntülendi.

bodrumdanmillitakim561156561Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Açık Karate Şampiyonası 14-16 Ağustos tarihlerinde Trabzon Yomra Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Bodrum Belediyesi, Bodrumspor Karate Takımı’ndan 5 sporcu da milli takım da mücadele ederek şampiyonada Türkiye’yi temsil edecek.

Hafize Ataseven

Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Açık Karate Şampiyonası 14-16 Ağustos tarihlerinde Trabzon Yomra Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Bodrum Belediyesi, Bodrumspor Karate Takımı’ndan 5 sporcu da milli takım da mücadele ederek şampiyonada Türkiye’yi temsil edecek.

Millî Karate Takımı sporcuları Kayra Sezgin, İsmail Tarım, İlayda Çakmak, Enis Altıntaş ve Umut Altıntaş isimli sporcuları yetiştiren antrenör ve aynı zamanda Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu milli takımla ile ilgili kısa bir açıklama yaparak şunları söyledi:

“Milli sporcu olmak için çok ama çok çalışmak gerekiyor. Bu çocuklarımız gerek boş zamanlarından gerek aileleri ile geçirecekleri zamandan gerekse de eğitimlerine ayıracakları zamanı antrenmanlara giderek değerlendiriyorlar sonucunda da başarı geliyor. Bodrum ilçesinden milli takıma en çok sporcu yetiştiren branş olan Karate de ki başarılarımız artarak devam edecektir. Desteklerinden dolayı İl Müdürümüz Bekir Çeker’e, Kaymakamımız Doktor Mehmet Gödekmerdan’a, Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon ‘a, Kulüp Başkanımız Rıza Karakaya’ya teşekkür ederiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.