Bodrum’da MHP’ye 110 katılım « Hamle Gazetesi

Bodrum’da MHP’ye 110 katılım

Bu haber 16 Ocak 2014 - 20:15 'de eklendi ve 845 kez görüntülendi.

bodrumdamhpye6516155Haber Merkezi
Başkan Mehmet Tosun’un gençler ve kadınlara birlikte siyaset yapma çağrısı toplumdan yoğun bir karşılık buluyor.
Hem gençler ve kadınlara, hem de Bodrum Yarımadası’nda yaşayan tüm vatandaşlara “Gelin Bodrum’u birlikte yönetelim” çağrısında bulunan Başkan Mehmet Tosun’un bu çağrısına karşılık veren 34’ü kadın 110 kişi daha MHP saflarına katıldı. Turgutreis Beldesi’nde MHP’ye katılanlar arasında Kıbrıs Gazisi Mehmet Alkaş da vardı.
MHP Turgutreis Belde Teşkilatı’nda, partiye yeni katılan 110 isim için rozet takma töreni düzenlendi. Törene MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran, MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ve partililer katıldı.
Törende, MHP’ye katılan 110 ismin büyük çoğunluğunun kadın ve gençler oluşması dikkat çekti. 18-75 yaş aralığında her kesimden MHP’ye katılanlar arasında Kıbrıs Gazisi Mehmet Alkaş da vardı.
MHP Turgutreis Belde Başkanı Cemil Haldız’ın açılış konuşmasının ardından mikrofonu alan Başkan Mehmet Tosun, her geçen gün genişleyen bir aileye mensup olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek şöyle konuştu:
“Gördüğünüz gibi Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında, bizim öncülüğümüzde, Bodrum Yarımadamızdan her geçen gün partimize yeni katılımlar gerçekleştiriyor, hareketimizi güçlendiriyoruz. Bizler de inşallah, bu harekete, bu enerjiye, bu güce layık olmaya çalışacağız. 30 Mart 2014 tarihinde de Bodrum Belediyesi ile buluşturacağız. Hep birlikte bu buluşmaların en büyüğünü orada yapmayı düşünüyoruz. Ben de sizlerin bir arkadaşınız, bir kardeşiniz, bu hareketin öncüsü olarak, belediye başkanı arkadaşınız olarak sizleri mahcup etmeyeceğimize, Konacık’ta nasıl 10 yıl içerisinde, o hep ötekileştirilen, umutların tükendiği beldemizi bugün Bodrum Yarımadamızın en güzel beldesi haline getirmişsek, Amiral Turgut Reis’in memleketi olan Turgutreis Beldemizi de aynı şekle getireceğimize söz veriyoruz. Bodrum Yarımadamızı ayağa kaldıracağız. Başaracağız, hiçbir endişeniz olmasın!”
Konuşmaların ardından Başkan Mehmet Tosun ve Asım Başaran, 110 kişiye birlikte rozet taktılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.