Bodrum’da Mehmet Kocadon Sevgisi

Bu haber 03 Ağustos 2014 - 23:54 'de eklendi ve 875 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 

Bodrum’un CHP’li Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, halk tarafından sevilip sayılıyor. Hem de sağcı ve solcular tarafından 30 Mart yerel seçimlerinden önce Demokrat Parti’den Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçen Bodrum ilçesinin Belediye Başkanı her gittiği yerde vatandaşlar tarafından ilginin en büyüğünü görüyor. Takım elbise giymemeye özen gösteren Sayın Kocadon spor kıyafetler ile dikkat çekmesini biliyor.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon bırakın Bodrum halkının gösterdiği ilgiyi sporcusu, sanatçısı, siyasetçisi, işadamı akılınıza ne gelirse gelsin tümü tarafından ilginin en büyüğünü görüyor. Hem de Sayın Kocadon’un makamına gelip dostluklarını perçinleştiriyorlar sevgili okurlarım. İşte bunun bir örneği de geçtiğimiz günler içinde eski Başbakan ve Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’de Sayın Kocadon’un misafiriydi. İşte öylesine kendisini kabullendirmiş bir siyaset adamı ve belediye başkanıdır Sayın Kocadon.

Bodrum’un çalışkan aynı zamanda da halk tarafından çok sevilen Belediye Başkanı Mehmet Kocadon için şöyle bir nabız yoklayalım dedim. Ana caddedeki sahil kenarında bulunan birçok esnaf ve vatandaşla görüştük. Söyledikleri başkanımız insan ayrımı yapmaz her kesimle iç içedir. Bodruma yapmış hizmetleri unutulamaz. Araya bir başka vatandaş girdi Mehmet başkan bir değerdir. Ben sağ görüşlü olmama rağmen oyumu CHP Belediye Başkan adayı olan Mehmet Koca don’a verdim hem de sülalacek. Kendisinin parada pulda gözü yoktur, çünkü haddinden fazla mal varlığı olan değerli bir belediye başkanıdır dedi.

Konuşma anında araya yine bir bayan girdi belediye başkanımız değerli bir şahsiyet olmasa diğer partilerin adaylarına fark atıp belediye başkanı seçilir miydi dedi. Birçok vatandaş Sayın Kocadon’u sevip değer verdiğini gördük. Bir taksi şoförü de bizim konuşmalarımıza kulak misafiri oluyormuş. Bize dönerek bak gazeteci arkadaşım Mehmet Kocadon başkanımız Bodrum’un çehresini değiştirdi. Onun belediye başkanı olması için arkadaşlarımızla çalıştık dedi.

Biz de Bodrum’dan almış olduğumuz izlenimler şöyle: halk Bodrum Kocadon’u seviyor ve sayıyor. Niçin Seviyor insanlara yaklaşım tarzı ve Bodrum’un çehresini de değiştirdiği için işte Mehmet Kocadon bu. Sayın Kocadon makamında olmadığı için röportaj yapamadık. Yapacağımız röportajı da önümüzdeki günler içinde gerçekleştirmeye çalışacağım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.