Bodrum’da çalışmalar ilçe genelinde sürüyor

Bu haber 31 Ocak 2015 - 1:05 'de eklendi ve 507 kez görüntülendi.

bodrumcalismalarBodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalarına Karaova ve Güvercinlik bölgelerinde devam etti.

Haber Merkezi

Karaova Bölgesi’nde çalışmalarına devam eden Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölge genelinde hava şartları dolayısıyla zarar gören yollara 100 ton asfalt dökerek bakım ve onarım çalışmaları yaptı. Özellikle Çamlık – Mumcular arası ve Pınarlıbelen İnişdibi Mevkii’nde yol üzerlerinde meydana gelen yağmurun neden olduğu çöküntüler de onarıldı.
Bölgede MUSKİ tarafından yapılan su hattı kazı çalışmaları da belediye ekiplerince tamamlandı. Mumcular Mahallesi başta olmak üzere bölgede bulunan mahallelerde yol bakım onarım çalışmaları belirli aralıklarla devam ediyor.
Güvercinlik’te iş makinelerinin girmekte zorlandığı Prenses ve Yakamoz sokaklar ise parke taşlarıyla döşendi. Yoğun yağışlar nedeniyle su baskınlarına maruz kalan ahırların bulunduğu bölgede yıkılan 800 metrelik duvar da belediye ekiplerince onarıldı. Yetkililer çalışmaların ilçe genelinde tüm hızıyla devam edeceğini belirtti.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.