Bodrum’da Binlerce kişi sokaklara döküldü

Bu haber 25 Temmuz 2016 - 0:19 'de eklendi ve 606 kez görüntülendi.

BODRUM’DA BİNLERCE KİŞİ DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜ İÇİN SOKAKLARA DÖKÜLDÜBodrum ilçesinde demokrasi şenliği için binlerce vatandaş sokaklara döküldü. Mehter ekibi ise Bodrum sokaklarını inletti.

15 Temmuz Cuma gecesi FETÖ\PDY terör örgütü tarafından Türkiye’ye yapılan darbe girişiminin ardından ülke genelinde yapılan yürüyüşler Bodrum’da da gerçekleşti. 1 haftadır Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde bekleyen vatandaşlar bugün akşam ise mehter ekibinin gelmesiyle birlikte Emniyet müdürlüğü önünden Belediye meydanına yürüdüler. Bodrum Ak Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp çağrısıyla toplanan binlerce kişi meydandan tekbirler getirerek Mehter ekibinin çaldığı marşlarla coştular. 7’den 70’e tüm halkın toplandığı meydanda Türk Bayraklarıyla Bodrum’u kırmızıya çevirdiler. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı mitinge Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Ak Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, bazı kurum ve kuruluşlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp demokrasi için meydanlarda olduklarını söyleyerek “Bugün demokrasi için meydanlardayız. Ohal’de meydanlardayız dedik ve mehteran takımı ile buraya kadar yürüdük. Nöbetimizi bir süre bu meydanda olacağız, daha sonra emniyetin önüne geçeceğiz. Demokrasi için, vatan, bayrak, millet için buradayız” dedi. (İHA)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.