Bodrum yatları fuarda tanıtılıyor « Hamle Gazetesi

Bodrum yatları fuarda tanıtılıyor

Bu haber 21 Şubat 2013 - 18:49 'de eklendi ve 1.525 kez görüntülendi.

yatfuaribodrum123515 Şubat 2013 tarihinde CNR Fuar merkezinde açılan Avrasya Boat Show’da Bodrum’un ünlü yat imalat sektörü tanıtılıyor. Bodrum Ticaret Odası Organizasyonu ile gerçekleştirilen fuar 24 Şubat 2013 tarihine kadar açık kalacak.
Haber Merkezi
CNR Fuar alanı 6. Hol’de 360 m2 üzerine kurulan Bodrum standında Esen Yat, Carpe Diem Yat, Ege Yat, Riva Tersanesi, Roda Yat Tersane, Velena Yat Sanayi yer alıyor. Bodrum standında Velena Yat’ın fuar alanına getirdiği Vel 25 isimli 7.5 metre boyunda 2.60 eninde ve 1100 kilo ağırlığındaki yarış ve gezi amaçlı kullanılan tekne fuar katılımcıları tarafından büyük ilgi görüyor.
Fuarın açılış günü gerçekleştirilen Bodrum standı kokteyline Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut S. Kocadon ve Meclis Başkanı Hüseyin N. Sağat evsahipliği yaptı. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da katıldığı kokteyle Has Otomotiv CEO’su Mustafa Sarıgül, Fenerbahçe Asbaşkanı Ender Alkaya, Marintek firmasının sahibi Cengiz Arsay ve Doğuş Grubu Marinalar Koordinatörü Ali Erkan Bezirgân, gibi isimler katıldı.
Yerli ve yabancı yelkenli, motorlu-motorsuz deniz araçları, sistem, cihaz, donanım ve aksesuarlarının yer aldığı Avrasya Boat Show’da Bodrum’un ünlü cam ustası Nasuf Cömert’te stantta camdan yaptığı tekne ve objelerle fuar katılımcıları tarafından büyük ilgi gördü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.