Bodrum ve Milaslı DP’liler partiye kırgın « Hamle Gazetesi

Bodrum ve Milaslı DP’liler partiye kırgın

Bu haber 05 Haziran 2016 - 23:25 'de eklendi ve 744 kez görüntülendi.

Bodrum ve Milaslı DP’liler partiye kırgın (1)Geçtiğimiz hafta içinde Demokrat Parti İl Kongresi yapılmasının ardından Yatağan Çamlık Restaurant’a gelen Bodrum ve Milas Demokrat Parti yöneticilerinin çoğunluğu yapılan seçimden hoşnut olmadıklarını dile getirdiler.

Hüseyin Kocabıyık

Geçtiğimiz hafta içinde Demokrat Parti İl Kongresi yapılmasının ardından Yatağan Çamlık Restaurant’a gelen Bodrum ve Milas Demokrat Parti yöneticilerinin çoğunluğu yapılan seçimden hoşnut olmadıklarını dile getirdiler.

Bodrum Demokrat Parti Yöneticileri kendi ilçelerinden il yönetimine yönetici alınmadığı için isyan ettiklerini belirterek, “Demokrat Parti birçok parti gibi değildir. Ak Parti’de bir kişi sen şuraya git sen burada görev yap diyor. Ama bizim partide de yaşananlar aynen böyle.  Akp Prti’nin tek adam sistemine benzedi. Böylelikle bizim Ak Parti’den hiçbir farkımız yok. İl Başkanlığı için niçin başka adaylar çıkmıyor? İl yönetiminde ilçelerden il yönetimine yönetici alınmaması ayrı bir abes. Biz şahsen Bodrum heyeti olarak çok üzgünüz” dediler.

Milas Demokrat Parti İlçe Başkanı Abdullah Barış Kişiroğlu ise, şunları söyledi:

“Güzel bir kongremiz oldu ancak Bodrum ve Milas’tan da yönetim kuruluna isimler girseydi daha iyi olurdu. Biz bundan sonra önümüze bakacağız. DP’nin canlanması için hep birlikte uğraş verip eski Demokratları bir araya toplamamız gerekiyor. Biz şimdilik sessiz kalıyoruz ama Bodurum DP İlçe Teşkilatı kendi ilçelerinden bir il yöneticinsin alınmadığına tepki gösteriyor. Zamanla her şey düzelir” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.