Bodrum Belediyesi’nden köylerde hizmet atağı

Bu haber 27 Temmuz 2013 - 11:04 'de eklendi ve 709 kez görüntülendi.

bodrumasfaltlama123135465431321Bodrum Belediyesi tarafından İslamhaneleri köyünde üst yapı çalışmalarına başlandı.
Haber Merkezi
Bodrum Belediyesi tarafından İslamhaneleri köyünde üst yapı çalışmalarına başlandı. Geçtiğimiz günlerde İslamhaneleri’ni ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Köy Muhtarı Ömer Mazı ve köy halkı ile sohbet ederek sorunlarını dinlemişti. Ziyarette köyün acil problemlerinden birinin asfaltsız yollar olduğunu öğrenen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum merkezdeki çalışmalar biter bitmez ekiplerin İslamhaneleri’ne geçeceğini, asfaltlama işleminin en kısa sürede yapılacağını söylemişti.
Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu sözü yerine getirdi. İslamhaneleri’nin Merkez Mahallesi’ndeki bozuk olan yollar düzeltildi ve 3 bin m² asfalt döküldü. Önümüzdeki günlerde de Yukarı Mahalle’nin bozuk yolları düzeltilerek asfaltlanma işlemi yapılacak.
İslamhaneleri Köyü Muhtarı Ömer Mazı, “Yaklaşık bir ay önce köyümüzü ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon yollarımızın asfalt için yardımcı olacaklarını söylemişti. En kısa sürede asfalt ekiplerini köyümüze gönderip yollarımızı yaptırdığı için başta Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon olmak üzere tüm personele köylüm adına teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.