Bodrum Belediyesi organizasyon yapısı yenilendi

Bu haber 06 Ocak 2015 - 0:08 'de eklendi ve 495 kez görüntülendi.

bodrumbelediesi2014 yerel seçimlerinin ardından yeniden yapılanan Bodrum Belediyesinde 2015 yılı itibarıyla Başkan Yardımcıları ve bunlara bağlı birimler halka hızlı ve verimli hizmet sunabilmek amacıyla yeniden düzenlendi.

Haber Merkezi

30 Mart 2014 yerel seçimleri ile birlikte belde belediyelerinin kapanmasının ardından Bodrum Belediyesi bünyesindeki müdürlük sayısı halka daha kaliteli, etkin ve verimli hizmet sunabilmek amacıyla 9’dan 20’ye çıkarıldı. Yeni dönemde iki başkan yardımcısının görev aldığı Bodrum Belediyesinde 2014 yılı sonunda ise iki başkan yardımcısı daha atandı. Böylece 2015 yılı başında Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı sayısı dörde çıkarıldı, Başkan ile Başkan Yardımcılarına bağlı birimler yeniden düzenlendi.

2015 yılı itibarıyla doğrudan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a bağlı birimler; Özel Kalem Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü ile Strateji Geliştirme Müdürlüğü olarak belirlendi.

Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ’a bağlı birimler; Zabıta Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Mezarlıklar Müdürlüğü, Başkan Yardımcısı Taner Uslu’ya bağlı birimler; Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Etüt ve Proje Müdürlüğü ile Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Başkan Yardımcısı Kemal Orman’a bağlı birimler; İnsan kaynakları Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Basın – Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Bilgi İşlem Müdürlüğü, Başkan Yardımcısı Turgay Kaya’ya bağlı birim ise Hukuk İşleri Müdürlüğü oldu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.