Bodrum Belediyesi fitness salonu yenilendi « Hamle Gazetesi

Bodrum Belediyesi fitness salonu yenilendi

Bu haber 05 Mayıs 2013 - 20:24 'de eklendi ve 1.725 kez görüntülendi.

bdrumsporsalonu123135465Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Tesisleri içinde yer alan fitness salonu yenilenerek törenle hizmete açıldı.
Haber Merkezi
Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Tesisleri içinde yer alan fitness salonu yenilenerek törenle hizmete açıldı. Açılışa Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Yıldızhan, Halit Özkaplan, Vedat Bozbey, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, işadamı Tuncay Karakaya, BODER Başkanı Halil Özyurt katıldı.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon yenilenen fitness salonunun hizmete girişi nedeniyle düzenlenen törende yaptığı konuşmada “Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Tesisleri’nin sağlıklı nesiller yetiştirme konusunda ne kadar önemli olduğunu belirti ve şunları söyledi; Spor benim yaşam tarzım. Bugün sağlıklı nesiller yetiştirmek istiyorsak sporun önemini çocuklarımıza hatta kendimize çok iyi anlatmamız lazım. İleride savaşlar topla tüfekle değil, sağlıkla, virüslerle, hepimizin baş belası olan sigarayla olacak. Çocuklarımızı spora yönlendirebildiğimiz ölçüde kazancımız büyük olacak. Yöneticiler olarak bizim en büyük görevimiz sağlıklı nesiller yetiştirmek. Gerisi yani yoldu, kaldırımdı bugün bitmezse üç gün sonra biter. Ama sağlıklı nesil yetiştiremezsek önce Bodrum’umuzu, sonra toplumumuzu sonra da Türkiye’mizi kaybederiz. Onun için de eğitim ve sağlık konusundaki bütün çalışmalara büyük destek veriyorum. Birlik ve beraberlik içinde adımlar atabiliyor, ellerimizi birleştirebiliyor, bir sevgi çemberi içinde bu güzelliklerin hepsini gerçekleştiriyoruz. Zorlandığımız anlar da oluyor. Zaman geliyor Bodrum Belediyesi olarak çalışan arkadaşlarımızın maaşını bile ödeyemiyoruz ama Bodrum halkına yapılan hizmetlerin hiç birinden geri kalmıyoruz. Ben bu perdeni ön yüzündeyim ama arka yüzünde olan Bodrum Belediye A. Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldızhan olsun, Meclis Üyelerimiz olsun, Belediyemizin gönüllü çalışanları olsun, maaş alamasalar da hizmeti sürdürüyorlar, hepsine teşekkür ediyorum. Tüm bunların bileşkesine baktığımızda daha sağlıklı bir Bodrum yaratma sevdası olduğunu görüyoruz. Bunun için de bizlerle olan, bize destek veren herkesi kucaklıyoruz. Yolu sevgiden geçenlerle bir gün bir yerde buluşacağımızı inanan bir Belediye Başkanıyım. Bugün burada güzel olan bir şey var, o da Binnaz Karaya Spor Tesisleri adının altındayız. Bize bu güzelliği bağışlayan Sayın Binnaz Karakaya’yı rahmetle anarken en büyük desteği veren Tuncay Ağabeyimize de teşekkür etmek istiyorum. Elinden geldiği kadar bu spor salonuna yardım etmeye çalışıyor”dedi.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon bu konuşmasından sonra işadamı Tuncay Karakaya’ya fitness salonuna yaptığı yardımlar nedeniyle teşekkür plaketi verdi. Tuncay Karakaya törende yaptığı konuşmada şunları söyledi; Konu spor olunca Sayın Başkanımın söylediği gibi sağlıklı nesillerin yetişmesi olunca, rahmetli annem bu konuyu yıllar önce görmüş ve destek vermiştir. Sayın Başkanımız ve değerli yönetici arkadaşları bu bayrağı alıp ileriye götürecekleri için teşekkür ederim. Ben her zaman Sayın Başkanımızın, Sayın Belediyemizin ve Bodrum halkının emrindeyim. Benden istedikleri desteği vermeye her zaman hazırım.
Öte yandan geçtiğimiz günlerde Antalya’da yapılan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası ve Milli Takım Avrupa Seçmeleri’ne Öner Solmaz antrenörlüğünde katılan ve madalya ile dönen Bodrum Belediyesi Bodrumspor sporcuları Bilgehan Koç ve Serdar Teker’e başarılarından dolayı teşekkür edip ödüller veren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 10-13 Mayıs 2013 tarihleri arasında Moldova’da yapılacak olan Avrupa Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda da başarılar diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.