‘Bizim gız’ şalvarı giydi köylere indi

Bu haber 05 Mayıs 2015 - 0:21 'de eklendi ve 1.123 kez görüntülendi.

biazimgızMuğlalıların ‘bizim gız’ diyerek destek verdiği AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer, şalvarını giyerek Dalaman’ın köylerine indi. Göçer, bahçede çapa yaptı, ürün topladı, düğüne gitti Muğla Zeybeği oynadı.

Haber Merkezi

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Göçer, Dalaman Merkez ile mahallelerinde vatandaş ve esnafla bir ayara geldi. Ak Parti Dalaman İlçe Teşkilatı ile çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Milletvekili Adayı Elvan Göçer, şalvarını giyerek köylere gitti, bahçelerde çalışan kadınlarla çapa yapıp, ürün topladı. Şalvarlı, yazmalı milletvekili adayını karşılarında gören vatandaşlardan bazıları ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bazı yaşlı vatandaşların ise Göçer’e sarılarak ağladığı gözlendi. “1 Mayıs İşçi Bayramı’nı emektar bacılarımla kardeşlerimle tarlalarda, köylerde geçirmek bana gurur veriyor” diyen AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer sözlerine şöyle devam etti; “ Kadınıyla erkeğiyle çocuğuyla genciyle yaşlısıyla memleketimin bereketli topraklarında, memleketimin yürekli insanlarıyla omuz omuza verip ezberleri bozacağız. Muğla’ya hak ettiği değeri ve hizmeti vereceğiz. Muğla’mızı hep birlikte inşa edeceğiz. Her zaman desteklerini gönlümde hissettiğim memleketimin yürekli insanları ile bir arada olmak benim için en büyük onur ve en büyük gururdur. Kadın dedik illaki bir kadın eli değsin dedik Muğla siyasetine ve çok şükür ki Ankara bizi duydu bizi seçti. Bu bacınız sizlerin desteğiyle Ankara’ya gidecek. Kadının olduğu yerde can var heyecan var bereket var huzur var. Kadının olduğu yerde aş var, iş var ama sizlerin de çabası ve desteği lazım. Ben önce Allah’ıma sonra sizlere güvendim, Ben Allah’ıma şükür ediyorum ki siz değerli asil dava arkadaşlarımla bana bu yola çıkma fırsatı verdi. Biz birlikte büyük bir aileyiz. Biz birlikte güçlü bir Türkiye, güçlü bir Muğla’yız.”

Öte yandan AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer, Dalaman İlçesi’nin Kapıkargın Köyü Karadere Mahallesi’nde bir düğüne katılarak Muğla Zeybeği oynadı. Düğüne gelenler tarafından büyük beğeni toplayan Göçer, “ bizim gızımız, bizim bacımız” sloganları eşliğinde uzun süre alkışlandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.