‘Bize Gülmek Lazım2’ sahnelendi

Bu haber 27 Şubat 2018 - 0:09 'de eklendi ve 568 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen tek perdelik “Bize Gülmek Lazım 2” adlı tiyatro oyunu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen tek perdelik “Bize Gülmek Lazım 2” adlı tiyatro oyunu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi.  Komedi türündeki oyunu izleyenler, 2 saat boyunca kahkahalara boğuldular.

Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği 4 farklı skeçten oluşan oyunu izlemek için Kültür Merkezini dolduranlar, 2 saat boyunca sahnelenen oyunlarla eğlenceli zaman geçirdiler.

Oyun sonunda izleyenlerin ayakta alkışladığı tiyatroculara teşekkür plaketi ve sertifika takdim eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, tiyatronun bireysel ve toplumsal yaşamdaki önemine dikkat çekerek, “Toplumu geliştiren, bireye bakış açısı kazandıran ve medeni cesaret aşılayan en önemli sanatlardan biri de tiyatrodur. Gülmeye ve düşünmeye çok ihtiyacımız olan şu dönemde, bu tiyatro oyununu sahneleyerek bizi hem güldüren, hem de düşündüren tiyatro topluluğumuza emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.