Bisiklet turunda bir araya geldiler

Bu haber 21 Ağustos 2014 - 0:42 'de eklendi ve 643 kez görüntülendi.

bisikletturuuuMuğla Bisiklet Bike Shop & Service tarafından kuruluşlarının birinci yılında özel bisiklet turu düzenlendi. Yaklaşık 40 kişinin katıldığı etkinlikte katılımcılar Muğla’nın doğal güzellikleri arasında pedal çevirdiler.

Kadir Tamer

Muğla Bisiklet Bike Shop & Service tarafından kuruluşlarının birinci yılında özel bisiklet turu düzenlendi. Hafta sonunda gerçekleşen etkinlikte katılımcılar Muğla’nın doğal güzellikleri arasında pedal çevirme imkanı buldular.

Muğla Bisiklet Bike Shop & Service sahibi Şevki Sanayır, kuruluşlarının birinci yılında böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini belirtti. Bisiklet turu organizasyonunu geleneksel hale getireceklerini ve bu etkinliği her yıl gerçekleştirmek istediklerini kaydeden Sanayır, “Hafta sonunda gerçekleştirdiğimiz turumuza yaklaşık 40 kişi katıldı. Muğla Bisiklet önünde katılımcılara sabah kahvaltısı ikramı ile başlayan turumuzda ilk durak Gölcük Köyü oldu. Çay ve kahve içerek dinlenme imkanı bulan katılımcılar daha sonra Yaraş Kent Ormanı ilerisindeki asırlık çınar ağacının gölgesindeki havuzda dondurma ikramı ile devam etti. Ardından Ortaköy, Sece ve Düğerek Yayla yolu takip edilerek son durak olan Kışla Parkına geldik. Burada barbekü ve kokteyl partisi eşliğinde klarnet, davul ve darbuka şovları ile etkinliğimiz sona erdi. İşletmemizin birinci yılında gerçekleştirdiğimiz bu etkinliği her yıl devam ettirerek geleneksel bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.