Birsen Tezer eğlendirdi

Bu haber 30 Nisan 2013 - 22:44 'de eklendi ve 1.450 kez görüntülendi.

birsentezer12315641Söylediği şarkılarla dikkatleri üzerinde toplayan sanaçtı Birsen Tezer, Fethiye’deki konserinde hayranlarını coşturdu.
Haber Merkezi
Söylediği şarkılarla dikkatleri üzerinde toplayan sanaçtı Birsen Tezer, Fethiye’deki konserinde hayranlarını coşturdu. “Cihan” isimli iki albümü bulunan, 10 yıl Bodrum’da müzik yapan, sanatçı Bülent Ortaçgil, Erkan Uğur, İlhan Şeşen ve Zafer Cınbıl’ın eserlerini de yorumlayan Birsen Tezer, bu sanatçılarla yaptığı düetlerle de tanınıyor.
Fethiye’de eğlencenin önemli adreslerinden olan Vale Bistro’da sahneye çıkan Birsen Tezer birbirinden güzel eserlerini de seslendirirken hayranlarının isteklerini de cevaplandırdı. Vale Bistro’nun bahar konserleri kapsamında sahneye çıkan Birsen Tezer bazı şarkılarını seslendirirken adeta kendinden geçti. Şarkıları oldukça içten söyleyen sanatçı sık, sık alkışlanırken hayranlarıyla da sahneden diyaloglar kurdu.
Fethiye’de ilk kez sahneye çıktığını belirten Tezser, ”Yaz tatilimi burada geçireceğim. Fethiye’nin gezilecek çok yeri olduğunu öğrendim” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.