Birlik üyelerinden Vali Güvençer’e ziyaret

Bu haber 31 Mayıs 2014 - 0:16 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.

birlikuyeleriiiOrtak sorunlara karşı birlikte hareket edilmesi amacıyla Fethiye’deki 14 meslek ve sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu Fethiye Meslek Kuruluşları Güç Birliği üyeleri, Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Haber Merkezi

Ziyarette Fethiye Meslek Kuruluşları Güç Birliği Dönem Başkanı ve Fethiye Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Akif Arıcan, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı, İnşaat Mühendisleri Odası, Harita Mühendisleri Odası ve Makine Mühendisleri Odası temsilcileri yer aldı.

Fethiye’deki sivil toplum kuruluşlarının dayanışmasını göreve başladığından itibaren takdir ve gıptayla takip ettiğini dile getiren Vali Güvençer, “Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Bu güç birliği devam ettiği sürece Fethiye’nin çok daha başarılı bir geleceğe yürüyeceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Fethiye Meslek Kuruluşları Güç Birliği Dönem Başkanı Akif Arıcan ise Fethiye ve Muğla ile ilgili projeleri paylaşmak ve sorunları dile getirmek üzere ziyarette bulunduklarını dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.