Bilim Parkı bugün açılıyor

Bu haber 06 Aralık 2015 - 19:28 'de eklendi ve 666 kez görüntülendi.

TÜRK SİNEMASININ SULTANI ÇOCUK BİLİM PARKI AÇACAK MENTEŞE BELEDİYESİ ÇOCUK BİLİM PARKI, TÜRK SİNEMASININ SULTANI TÜRKAN ŞORAY VE “UZAKLARDA ARAMA” FİLM OYUNCULARININ KATILIMI İLE AÇILIYOR.Menteşe Belediyesi Çocuk Bilim Parkı, Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray ve ‘Uzaklarda Arama’ film oyuncularının katılımı ile bugün açılıyor.

Haber Merkezi

Muğla’nın ilk ve tek Çocuk Bilim Parkı, Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray ve “Uzaklarda Arama” filmin oyuncularının katılımı ile bugün açılacak. Menteşe Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde yer alan Alışveriş Merkezleri içinde yer alan parkı yaz aylarında tamamlanmıştı.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Çocuk Bilim Parkımızı, toplumumuzun bilimsel algısını geliştirmek ve geleceğin bilim adamlarının yetiştirilmesine katkıda bulunmak için hayata geçirdik. Bilimin ışığında; sorgulayan, merak eden ve üreten geleceğimizin teminatı çocuklar yetiştirmek hedefinde hizmete sunduğumuz, “Çocuk Bilim Parkımızın” açılışına, tüm halkımızı çocuklarıyla birlikte bekliyoruz” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.