Beylikdüzü Korkmaz’dan Nevruz mesajı

Bu haber 22 Mart 2016 - 0:51 'de eklendi ve 613 kez görüntülendi.

Korkmaz’dan Nevruz mesajıMilliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, baharın müjdecisi ve Türk dünyasının bayramı Nevruz nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Haber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, baharın müjdecisi ve Türk dünyasının bayramı Nevruz nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı. Korkmaz mesajında yüzyıllardır bu coğrafyada birlik ve bütünlük içinde yaşadığımıza dikkat çekip “Sevgi, hoş görü, karşılıklı saygı ve anlayışı benimseyen milletimiz tarih boyunca birbirine sarsılmaz bağlarla kenetlenmiş, ortak sevinç, umut ve kederleri paylaşmış, geçmişinden aldığı bu güçle geleceğe güvenle bakmıştır. İçinden geçtiğimiz şu zor günlerde birlik ve bütünlüğümüzün ateşi hiç sönmeyecektir” ifadelerine yer verdi.

MHP İl Başkanı Korkmaz’ın nevruz bayramı mesajı şöyle devam etti:

“Birliğin, beraberliğin, kardeşliğin bolluğun ve bereketin bayramı olan Nevruzunuz bereketli olsun. Avrasya’nın, Türk Dünyasının ve bütün insanlığın bu güzel bayramı Nevruz, kardeşliği, dostluğu güçlendirsin. Nevruz, yüzyıllardır olduğu gibi, binyıllarca da çatışmanın değil, kardeşliğin adı olarak anılsın. Ortak kültür ocağımızın ateşi hiç sönmesin, coşkumuz hiç eksik olmasın. Etnik kökeni, dili, inancı ve siyasi görüşü ne olursa olsun herkes bu ülkenin ayrılmaz ve eşit vatandaşlarıdır. Bütün renkleri ve dokusuyla, bütün zenginlikleri ile bu memleket hepimizindir. Türkiye üzerinde kurulmak istenilen tuzakları bu birlik ve bütünlüğümüz içinde eritecek güçteyiz. Birlik ve bütünlüğümüzün ateşi hiç sönmeyecektir.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.