Besle boğayı atsın boynuzu « Hamle Gazetesi

Besle boğayı atsın boynuzu

Bu haber 02 Mayıs 2013 - 19:40 'de eklendi ve 1.131 kez görüntülendi.

beslebogayiatsinboynuzu1231561651321Milas’ta, 70 yaşındaki Bingül Parıldar, besledikleri kızgın boğanın boynuz darbelerine maruz kalarak hayatını kaybetti. Acı haberi duyarak eve gelen ve araları açık olan kadının çocukları arasında meydana gelen kavgayı polis önlemekte güçlük çekti.
Haber Merkezi
Milas’ta, 70 yaşındaki Bingül Parıldar, besledikleri kızgın boğanın boynuz darbelerine maruz kalarak hayatını kaybetti. Acı haberi duyarak eve gelen ve araları açık olan kadının çocukları arasında meydana gelen kavgayı polis önlemekte güçlük çekti. Olay öğle saatlerinde Milas Şeftali İrimi mevkiinde bulunan Parıldar Ailesi’nin evinde meydana geldi. Hayvancılıkla uğraşan Parıldar Ailesinin fertleri, sabah hayvanların bakımını yaptıktan sonra bahçeye gitti. Yaşlı ve rahatsız olduğu için evde kalan 70 yaşındaki Bingül Parıldar, öğle saatlerinde hayvanları kontrol ve bakım için ahıra girdi. İddiaya göre, ahırda başıboş olan hayvanlardan iki tonluk boğa kadını boynuz darbeleriyle öldürdü.
Tarladan geldikten sonra Bingül Parıldar’ı ahırda yüzükoyun yatar vaziyette gören yakınları, 112 Acil Servis ekiplerini arayarak yardım istedi. Boynuz darbeleri sonucu kadının hayatını kaybettiği belirlendi.
OLAYDAN SONRA ÇOCUKLAR ARASINDA KAVGA ÇIKTI
Acı haberin duyulması üzerine eve gelen ve bilinmeyen bir nedenle araları açık olan Bingül Parıldar’ın çocukları hem ağladı hem de birbirleriyle kavga etti. Cenazenin başında çıkan kavgada kardeşleri ayırmak için polis uzun uğraşlar verdi. Cumhuriyet Savcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Bu arada boğa iplerle sıkı sıkıya bağlandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.