Beril Öztürk görevlendirildi

Bu haber 01 Aralık 2016 - 0:11 'de eklendi ve 662 kez görüntülendi.

beril-ozturk-gorevlendirildi1Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’nde boşta olan Orman İşletme Müdür Yardımcılığına Beril Öztürk görevlendirildi.

Haber Merkezi

Yılanlı Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken, Orman İşletme Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilen Beril Öztürk, yeni görevine başladı. Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, beraberinde Bölge Müdür Yardımcısı Vedat Dikici, Makine İkmal Şube Müdürü Şeref Özer ve Muğla Orman İşletme Müdürü Tayfur Kazakoğlu ile birlikte görevine yeni başlayan Beril Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Beril Öztürk kimdir

1974 Denizli doğumlu Orman Yüksek Mühendisi Beril Öztürk, 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1998 yılında aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı ve 2000 yılına kadar araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2000 yılında Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğünde depo şefi olarak mesleğe giriş yaptı. 2005 yılında Yılanlı Orman İşletme Müdürlüğü Namnam Orman İşletme Şefliği görevine atandı. 8 yıl bu görevi yürüten Beril Öztürk, 2013 yılı Nisan ayında Yaraş Orman İşletme Şefliği görevine atandı. 2015 yılına kadar yaraş işletme şefliği görevini yürüten Beril Öztürk, 2015 yılı Temmuz ayında Yılanlı Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Beril Öztürk Kasım 2016 tarihinden itibaren Muğla Orman İşletme Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.