Bereket Enerji Üretim AŞ. Muğla Basını ile Bir Araya Geldi « Hamle Gazetesi

Bereket Enerji Üretim AŞ. Muğla Basını ile Bir Araya Geldi

Bu haber 01 Ekim 2017 - 23:54 'de eklendi ve 1.026 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz günler içinde Bereket Enerji yetkilileri Muğla Yaylası’ndaki Güney Restaurant’ta basın mensuplarına bir tanışma ve dayanışma yemeği verdi. Muğla basınından çok sayıda gazetecinin katıldığı yemekte Bereket Enerji Üretim adına Yatağan Termik Santral Genel Müdürü Serdar Toprak, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Yurtseven ve İcra Kurulu Üyesi Ersin Yazıcı yapılan hoşça sohbet sırasında Termik Santral konusunda bilgiler verdiler.

Sevgili okurlarım, Bereket Enerji Üretim AŞ.’nin yetkililerine termik santral konusunda bolca sorular sordular ve tatmin edici de bilgiler aldılar. Sevgili okurlarım Bereket Enerji Üretim AŞ.’nin yetkilileri basın mensuplarına karşı güler yüzlü samimi bir hava içinde Muğla basınını ile tanışmaktan mutlu olduklarını, Termik Santral’le ilgili herhangi bir olumsuzluk olduğunda kendilerini arayabileceklerini söylediler. Muğla basınının da memnun olduğu gecede Bereket Enerji’nin yetkilileri genç ve dinamik bir yapıya sahip olmaları da ayrı bir güzellikti. Bereket Enerji Üretim AŞ.’nin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Yurtseven yapmış olduğu konuşmalarında o kadar rahat ediyordu ki sormayın. Çünkü Sayın Yurtseven uzun yıllar değişik gazetelerde yetkili olarak çalışmış daha sonra da Cumhuriyet Gazetesi’nden emekli olmuş. Rahatlığı da basın mensupları ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyordu. Sayın Yurtseven oturuşu, kalkışı ve konuşmaları ile meslektaşları tarafından beğeni aldığını da söyleyebilirim. Tabi aynı güzellik ilk kez tanışmış olduğumuz İcra Kurulu Üyesi Ersin Yazıcı’da az ve öz konuşmaları ile beğeni topladığını söyleyebilirim. Azimli bir yönetici olduğu da gözden kaçmıyordu.

Sevgili okurlarım, Bereket Enerji tarafından Güney Restaurant’ta verilen akşam yemeğinde Yatağan Termik Santral Genel Müdürü Serdar Toprak ise Yatağan’da yıllardan bu yana insanlara karşı göstermiş olduğu saygınlık ve efendiliğin aynısını gecede sergiledi diyebilirim. Serdar Bey’i uzun yıllardan bu yana iyi tanıyıp bildiğim için söylüyorum işi gücü Termik Santral’de herhangi bir arıza çıkmaması için büyük uğraş veriyor. Karşılığını da bolca enerji üretebiliyorlar. Termik Santral’de çalışan işçi ve memur personeli tarafından da devamlı uyumlu bir çalışma içinde olduğu da personel tarafından rahatlıkla söyleyebiliyorlar. Enerji Üretim dalında bilgileri büyük olan Termik Santral Genel Müdürü Serdar Toprak Yatağan halkının da beğendiği bir bürokrat.

Sevgili okurlarım, yazımın sonunda şunu da bahsetmek istiyorum, yapılan toplantıda her üç Bereket Enerji yetkilileri doyurucu bilgiler verdiler. Bu da Muğla basınındaki çok sayıda gazetede yer verildi. Ben de gece neler konuşulduğunu tekrar söylemek istemiyorum. Ancak Enerji Üretim AŞ.’nin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Yurtseven’in anlamlı bir konuşması vardı o da şöyleydi. Bakınız Ömer Yurtseven konuşmasının en önceki bölümünde ne söylüyor: Bereket Enerji Üretim AŞ.’nin Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ceyhan Saldanlı insanı yaşatan ve çevreyi koruyan bir anlayışa sahip bir kişi. Enerji sektöründe 23 yıl faaliyet gösteren, enerji düşük karbon kahramanı diye söyledi. Sevgili okurlarım biz de çevreye zarar vermeyen ve verdirtmeyen bu değerli bürokrat Bereket Enerji Üretim AŞ.’nin yönetim kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı’yı çevre koruyucusu bir yetkili olduğu için kutluyoruz. Bu vesile ile Muğla basını ile bir araya getirip bizleri Bereket Enerji Üretim AŞ.’nin genç ve enerji dolu yöneticilerine bizleri bilgilendirmelerinden dolayı kutluyoruz sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.