Ben Oyumu Dr. Osman Gürün’e Verdim

Bu haber 19 Aralık 2016 - 0:02 'de eklendi ve 830 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 

Sevgili okurlarım, evet ben oyumu Muğla Büyükşehir Belediyesi yerel seçimlerinde Dr. Osman Gürün’den yana kullandım diye konuşan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi bu konuşmalar hem Türkiye’de hem de yerel gazetelerde yazıldı ve çizildi ama Fethiye’nin Belediye Başkanı herhalde Sayın Gürün’e vermiş olduğu oydan hoşnut olmuş ki Sayın Gürün’ü fırsat buldukça tenkit etmeye başladı. Sayın Saatçi kendisine göre ebette haklı olabilir ama Fethiye ilçesinde konuşulan tek bir konu var o da Sayın Gürün’le Sayın Saatçi’nin bu su kavgası nereye varacak diye konuşulmakta.

Sevgili okurlarım, Fethiye Belediye Başkanı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı’nın bir araya gelip acilen konuşmalarında fayda var. Çünkü Muğla seçmeni bu konuda kimin haklı kimin haksız olduğunu bilmiyor. Sayın Saatçi Fethiye İlçesi’ne Büyükşehir Belediyesi tarafından katkılarının az olduğunu dile getirirken Büyükşehir Yasası’nı da eleştiriyor. Ama olan vatandaşa oluyor. Sayın Saatçi su paralarının bu kadar fazla olmaması gerektiğini vatandaşın zorlandığını dile getirirken Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ise Türkiye’de bulunan Büyükşehir Belediyeleri içinde en ucuz su fiyatları Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından verilmektedir. Çünkü alınmış olan bir meclis kararımız var diye konuşuyor.

Sevgili okurlarım, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Muğla ilçe ve mahallelerinde yapmış olduğumuz asfaltlama çalışmaları Muğla genelinde bir ilk olduğunu, Büyükşehir Belediyesi’ne ait tüm çalışanlar 24 saat görev yapmaktadır diye sözlerine devam eden başkan Gürün Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımız o kadar iyi gidiyor ki sormayın? Seydikemer İlçesi’nden tutun Bodrum İlçesi ve tüm ilçe ve köylerde yapılaması gereken katkılar yapılmakta, çalışmalar hızla devam etmektedir. Muğla’nın dört bir yanında yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar vatandaşlar tarafından takdir edilmektedir. Biz işimize gücümüze bakalım, herkeste işine gücüne bakmalıdır. Muğla’daki çalışmalarımız nasılsa Fethiye ilçesindeki çalışmalarımızda eşit seviyededir dedi.

Sevgili okurlarım, Başkan Gürün çalışmalarımız eşit seviyededir derken Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi ise Muğla Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını hala tenkit etmektedir. İnşallah bir barış sağlanır da her iki başkan arasında birlik ve beraberlik olur sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.